Agenda maandelijkse activiteiten Doet & Ontmoet
Doet & Ontmoet, gevestigd aan de A. Mauvestraat 161 in Schagen, is een open inloop waar mensen elkaar kunnen ontmoeten en allerlei activiteiten met elkaar ondernemen.
Iedere cinsdagmiddag van 13.30 tot 16.00 uur is iedere inwoner van de gemeente Schagen van harte welkom voor een kopje koffie of thee en/of een gesprek. Zo wordt er wekelijks een stevig stuk gewandeld en actief gehandwerkt.
In de maand december staan de volgende activiteiten op het programma:
1 december Repair Cafe: In het kader van milieubewust bezig zijn, kunt u iedere 1e en 3de dinsdag van de maand uw kapotte apparaten laten maken door deskundige vrijwilligers bij Doet en Ontmoet. Er zijn geen kosten aan verbonden, tenzij er onderdelen vervangen moeten worden.
VOA: Iedere 1ste dinsdag van de maand is er een Vrijwillig Onafhankelijk Adviseur aanwezig. Dit zijn vrijwilligers van Wonen Plus Welzijn die u kunnen helpen met uw vragen. Hier zijn geen kosten aan verbonden.
8 december Kerststuk: Kom creatief bezig zijn bij Doet & Ontmoet voor de kerstdagen! Maak een mooi kerststukje voor bij u thuis of voor de buurman!
15 december Repair Cafe
22 december Kerstbrunch: Op 22 december kunt u heerlijk kerstbrunchen met elkaar bij Doet & Ontmoet! Iedereen neemt een eigen gerecht mee.
29 december Koken in de Buurt: Met elkaar koken en eten voor EUR 4,- per persoon van 16:00 tot 19:00 uur, aanmelden kan van 14:00 tot 16:00 uur op (0224) 215 820
Meer informatie: Wonen Plus Welzijn, telefoonnummer (0224) 291 042 (op werkdagen van 10.00-15.00 uur) of per e-mail: schagen@wonenpluswelzijn.nl