Nieuwe homepage gemeentelijke website


Op dinsdag 13 oktober is de homepage van de gemeentewebsite: www.kaagenbraassem.nl online gegaan. De homepage is zodanig ingericht dat je op een snelle en eenvoudige manier in beeld krijgt wat het gebied te bieden heeft. Doel is om zo meer bezoekers te trekken naar evenementen en
bezienswaardigheden in onze gemeente.

Sneller naar meest gezochte informatie

Met de nieuwe vormgeving zijn de meest bezochte pagina's van de gemeentewebsite direct aanklikbaar. Zoals bijvoorbeeld het online doorgeven van een verhuizing, het maken van een afspraak bij Burgerzaken en informatie over afvalinzameling en vergunningen. Ook kan direct doorgeklikt worden naar
de website www.kaagenbraassem.nl/ondersteuning. Dit is een speciale website voor inwoners die ondersteuning nodig hebben op het gebied van werk en inkomen, opvoeden en opgroeien en maatschappelijke ondersteuning.

Samenwerking

De portal is tot stand gekomen door samenwerking tussen Kaag en Braassem Promotie, Verdel ICT en Media en de gemeente. Wethouder Yvonne Peters: "Ik ben er trots op dat deze portal er nu is. We hebben in het raadsakkoord immers afgesproken dat we de dienstverlening naar de inwoners willen
verbeteren. En ook recreatie en toerisme meer onder de aandacht te brengen. Deze portel is een van de manieren om daar invulling aan te geven." Arjan Bakker van Kaag en Braassem Promotie vult aan: "Wij zijn blij dat de gemeentewebsite, naast de loket- en informatiefunctie, ook een
etalagefunctie heeft. Aan dit project merk je, dat we samen meer en meer nut zien van de promotie van onze gemeente. We hopen dat deze pagina bijdraagt aan de trots op onze dorpen, activiteiten en vooral de mensen die alles organiseren."

Uw evenement of foto op de homepage?

De homepage heeft nu een foto van de omgeving. Deze foto wordt regelmatig vervangen. Heeft u een mooie foto van de omgeving? Ook uw foto maakt kans erop te verschijnen! En daarmee ook op de recreatieve website www.rondomkaagenbraassem.nl. Meer informatie over de inzending vindt u op
www.kaagenbraassem.nl/foto. Ook kunt u het evenement dat u organiseert extra onder de aandacht van bezoekers brengen, door het aan te melden via http://www.rondomkaagenbraassem.nl/evenement-aanmelden. Het komt dan in de lijst op de portal te staan.