Drukste Simmerdeis tot dusver!


Geplaatst: 30-6-2015

Meer dan 30.000 bezoekers

De negende editie van Simmerdeis is afgelopen weekend de drukst bezochte editie tot dusver geweest. De organisatie telde 30.500 bezoekers in het park en op een aantal locaties buiten het Slingepark.
Alle avonden waren flink druk. Zelfs de traditioneel wat rustiger eerste donderdagavond kreeg nu al een behoorlijke bezoekersstroom. Het weer werkte heel vaak mee tijdens deze editie. Alleen de zondagmiddag met traditiegetrouw de culturele zondag Simmersnein op het programma viel in het water.
Veel bezoekers zochten een droger onderkomen in een van de vele horecatenten op het terrein. Want ook daar waren uiteraard veel optredens te zien en te beluisteren. Simmerdeis is volgend jaar gepland van 23 tot en met 26 juni. Op naar de tiende editie!

Foto Erna van der Wijk