Politie Gelderland-Zuid

Verdacht: niet willen stoppen

Nijmegen, 22-12-2011 o Surveillerende agenten zien donderdag in de vroege ochtend, rond vijf uur, een auto rijden met daarin een bestuurder waarvan hen bekend is dat deze geen geldig rijbewijs bezit. De agenten gaan achter de man aan.

De agenten rijden door de wijk Malvert richting de Van Boetbergweg waar zij de bestuurder een stopteken geven. De bestuurder rijdt onverminderd door richting de Van Apelterenweg waar de agenten nog met licht- en geluidssignalen de man aangeven dat hij moet stoppen. Ook hierop reageert de man niet. Pas in de wijk Aldenhof zet de man de auto aan de kant. De agenten lopen naar de man maar en delen hem mede dat zij een proces-verbaal op moeten stellen voor het rijden zonder geldig rijbewijs.

Benzinelucht
De agenten vragen daarna de man naar de autosleutels om de auto in beslag te nemen en zien in de auto attributen liggen waarmee benzine uit autos wordt gestolen. Als de agenten de man, een 50-jarige man uit Nijmegen, willen aanhouden op verdenking van het stelen van benzine, ruiken ze op dat moment ook een sterke benzinelucht bij de man. Voor nader onderzoek en verhoor is de man overgebracht naar het hoofdbureau van de politie in Nijmegen. De auto en de attributen zijn in beslag genomen. (13)

Laatst gewijzigd 22-12-2011 11:13 | © Regio Gelderland-Zuid |