Ingezonden persbericht
PERSBERICHT
Breda, 9 december 2011
De Stilte danst Vogelkind in Theater de Tobbe
Op zondag 18 december om 14.00 uur danst De Stilte de voorstelling Vogelkind in Theater de Tobbe.
Vogels zijn de kinderen van onze planeet. Hun gefladder brengt leven in de wereld om ons heen. Ze hippen op de grond, springen op bomen en daken, zoeven en zweven boven ons hoofd. Ze stijgen en dalen, maken cirkels en ovalen of vliegen recht op ons af.
Als ze zitten, op een tak, op een dak, in bomen of struiken, zingen ze hun liedjes. Zoveel soorten vogels, zoveel kleuren, zoveel beweging, zoveel melodie. Ze kunnen krassen en kraken, piepen en fluiten, zuiver en vals.
Stel je voor dat je op een dag wakker wordt en dat alle vogels verdwenen zijn. Dat je ronddwaalt in een stille wereld; dat je opkijkt naar een lege lucht; dat je luistert in een bos dat zwijgt.
Gelukkig is het niet zo ver. Er zijn nog steeds eitjes die uitkomen.
Aanvang: zo 18/12 om 14.00 uur. Kaarten kosten 8,50 euro (6,50 euro voor kinderen t/m 12 jaar) en zijn te koop bij Theater de Tobbe (Burgemeester Feithplein 95,2273 BW Voorburg, (070) 387 11 68, http://www.detobbe.nl).
Dansers: Katarzyna Korc, Wiktoria Czakon, Fabio Boccalatte
Choreografie: Bruno Caverna en Marcela Giesche
Muziek: Tian Rotteveel
Kostuums: Rianne de Witte
Podiumbeeld en lichtontwerp: Pink Steenvoorden, Einstein Design
Artistiek advies: Jack Timmermans
Einde persbericht
Ingezonden persbericht