Gemeente Tilburg

PERSBERICHT
Lichtjesfeest Piushaven 'De Kerstboomeditie'
16 december van 19.30 u - 21.30 u

Het Lichtjesfeest vormt al ruim 10 jaar een feestelijk onthaal van de dappere winterse kanoërs van Kano Club Tilburg. Sfeervol verlichte kano's varen vanaf de Beekse Bergen naar de Piushaven. De grote kerstboom op de middenpier en de omliggende verlichte schepen vormen een feeëriek kerstdecor voor dit jaarlijkse feest.

Christmas carols en humoristische kerstliedjes
Kom genieten van o.a. christmas carols door het kinderkoor van de Tiliander, humoristische kerstliedjes door het theatrale duo Brigade van de Blijdschap, muziek van Adelicate, winterstraattheater door ROC-studenten en van de warmte van de transitiekachel van Guus Voermans. Zoals elk jaar is er warme chocolademelk en glühwein, en een heuse pannenkoeken-brandweerwagen en schaapherder met mooie schapen maken de sfeer compleet.

Anton Pieck kleding
Bezoekers worden uitgenodigd in Anton Pieck-stijl gekleed te komen. Zelf iets maken of improviseren?... inspiratie vind je al als je bijvoorbeeld 'Anton Pieck kleding' googled. Natuurlijk kun je ook alleen een lampionnetje of lichtje meenemen. Iedereen is welkom! Voor de leukst of mooist geklede man, vrouw en kind én voor mooist versierde lantaarntje hebben we een leuke prijs.

Lantaarntjes
Speciaal voor het Lichtjesfeest zijn er, zolang de voorraad strekt, bouwpakket -lantaarntjes voor kinderen af te halen bij Tapperij Burgemeester Jansen aan de Piushaven .

Stichting Thuishaven Tilburg
Het Lichtjesfeest wordt georganiseerd vóór en dóór havenliefhebbers uit wijk en stad. De organisatie is in handen van vrijwilligersorganisatie Stichting Thuishaven Tilburg (STT) in samenwerking met het ROC (studenten van de afdeling Kunst Cultuur en Media) en Piushaven Levend Podium.
.
Kijk voor actuele informatie over programma en tijden op www.piushaven.nl of www.tilburgtewater.nl

Foto's: Frans Versteden

---


Gemeente Tilburg