Ingezonden persbericht


Hilversum, 05 december 2011

COEN EN SANDER HEBBEN PRIMEUR MET LIVE RADIO VANUIT SESAMSTRAAT

LANG GEKOESTERDE WENS VAN COEN EN SANDER IN VERVULLING

Pino, Ieniemienie en meneer Aart ontvangen de Bert en Ernie van de Nederlandse radio: Coen en Sander! De radiovrienden van BNN maken een live uitzending vanuit Sesamstraat. Daarmee gaat een langgekoesterde wens van de DJ's in vervulling. Nooit eerder maakte een radioprogramma een uitzending vanuit de leukste straat van Nederland. De Coen en Sander Show live vanuit Sesamstraat is op woensdag 14 december te horen vanaf 16:00 uur bij BNN op 3FM.

De speciale uitzending van De Coen en Sander Show is door de DJ's zelf op touw gezet. Begin dit jaar belden ze in de uitzending met Pino en nodigden ze zichzelf schaamteloos uit voor een bezoek aan Sesamstraat. De bewoners vonden dit zo een goed idee dat ze Coen en Sander zelfs uitnodigden voor de 35ste verjaardag van deze bekende straat. Vooral Sander is in zijn nopjes. Sander: 'Ik ben van jongs af aan groot fan en kan alle liedjes meezingen!' Coen: 'Ik ben benieuwd of Tommie ook een beetje kan draaien!' Meneer Aart: 'Sesamstraat bestaat dit jaar 35 jaar. Coen en Sander zijn van harte welkom op onze verjaardag! Het belooft een dolle boel te worden.'

De Coen en Sander Show is elke werkdag vanaf 16.00 uur te beluisteren bij BNN op 3FM. Voor meer informatie over De Coen en Sander Show check je coenensandershow.nl, of volg ze op Facebook, of Twitter.

Als eerste op de hoogte zijn van BNN-nieuws?
Volg @omroepBNN op Twitter.