Politie Noord- en Oost Gelderland

|     |Doetinchem - Internetoplichters opgepakt                  |
De politie heeft dinsdagmorgen 1 november een 26-jarige man uit Doetinchem en een 24-jarige vrouw uit dezelfde woonplaats aangehouden voor internetoplichting. Zij leverden de verkochte spullen niet, terwijl ze het geld wel hebben ontvangen.

De politie is naar aanleiding van verschillende aangiften van internetoplichting een onderzoek gestart. Zij kwamen bij het duo uit en heeft het tweetal 1 november aangehouden en meegenomen naar het politiebureau voor verhoor. Mogelijk zijn er meerdere mensen door hen opgelicht. Daarom adviseert de politie altijd aangifte te doen van de oplichting. Tevens kan men een melding achterlaten bij het meldpunt internetoplichting via de website www.mijnpolitie.nl. Het onderzoek loopt nog.

2011118806

|     |Doetinchem - Fietsendief loopt tegen de lamp              |
De politie heeft dinsdagavond 1 november een 15-jarige jongen uit Doetinchem aangehouden tijdens een fietslichtcontrole op de Nieuweweg in Doetinchem. De fiets, waarop jongen fietste stond als gestolen geregistreerd.

De politie houdt in verband met de verkeersveiligheid regelmatig fietslichtcontroles. Zo ook op dinsdagavond 1 november. Tijdens de controle viel het op, dat de jongen op een fiets zonder slot reed. Bij nader onderzoek bleek, dat de fiets als gestolen geregistreerd stond. Agenten hebben de jongen meegenomen naar het politiebureau voor nader verhoor. De fiets bleek via een verkoopsite te zijn gekocht en de politie stelt een onderzoek in.

2011116525

|     |Heelweg - Gaslekkage door aanrijding                      |
Op dinsdagmiddag 1 november zorgde een aanrijding tussen bestelbus en een auto voor een lekkage in een gasverdeelkast op de Molenweg in Heelweg. Twee mensen zijn lichtgewond naar het ziekenhuis gebracht. Het gasbedrijf heeft de lekkage gerepareerd.

Het ongeval gebeurde dinsdag 1 november rond 16.00 uur. Een 45-jarige man uit Borculo reed met zijn auto over de Hiddinkdijk. Op de kruising met de Molenweg verleende hij geen voorrang aan de van rechts komende bestelauto bestuurd door 45-jarige man uit Heelweg. Bij de botsing raakten de voertuigen ook een gasverdeelkast. Er ontstond een lekkage in een gasleiding. De hulpdiensten kwamen ter plaatse. De bestuurder van de bestelbus bleek gewond en een 20-jarige jongeman uit Beltrum, die in de auto zat ook. Zij zijn met lichte verwondingen naar het ziekenhuis overgebracht. De auto's raakten zwaar beschadigd en zijn weggesleept. De brandweer heeft de weg afgezet en het gasbedrijf heeft het lek gerepareerd.

2011154142

Einde berichten
-----------------------
(

(


---- --