Woonbond


16-09-2011 Sluit u aan bij het protest tegen de bezuinigingen op de huurtoeslag

De Woonbond biedt iedere maatschappelijke en bewonersorganisatie de mogelijkheid zich aan te sluiten bij het protest tegen de bezuinigingen op de huurtoeslag. Als u dat wilt, moet u dat doen vóór maandag 19 september 12.00 uur.

Het kabinet wil fors korten op de huurtoeslag. De Woonbond en een breed front van maatschappelijke organisaties heeft protest aangetekend. In reactie daarop hebben diverse organisaties de Woonbond gevraagd hoe zij zich alsnog bij het protest kunnen aansluiten.

Afbeelding: houd huren betaalbaar voor lage inkomens Het is de bedoeling de Tweede Kamer zover te krijgen dat zij de bezuinigingen op de huurtoeslag tegenhoudt en dat ze zo de koopkracht van de laagste inkomens beschermt.

De korting die het kabinet van plan is door te voeren bedraagt 100 miljoen euro in 2012. Dat bedrag loopt in de jaren daarna op tot 157 miljoen euro in 2015.

Sluit u aan bij het protest tegen bezuinigingen op de huurtoeslag en onderteken het statement van de Woonbond. De Woonbond zorgt er dan voor dat de Tweede Kamer op Prinsjesdag weet dat ook uw organisatie tegen de bezuinigingen op de huurtoeslag is.