OrangeGas: "Autorijden hoeft helemaal niet duur te zijn"

Persbericht van OrangeGas

De benzine en dieselprijzen zijn skyhigh en dit lijkt structureel te worden. Particulieren en bedrijven klagen steen en been. En terecht! Maar rijden hoeft helemaal niet duur te zijn, het kan zelfs goedkoop. De oplossing is overschakelen op groengas/aardgas. Voor een liter/kg groengas wordt gemiddeld 0,85 Euro aan de pomp betaald en hier kunt u tussen de 15 en 20 km mee rijden. Naast dat het verreweg de goedkoopste brandstof is, is het ook nog de schoonste brandstof van dit moment. Dus goed voor portemonnee en milieu!

Er zijn veel aardgasauto's af fabriek verkrijgbaar. Merken als Fiat, VW, Mercedes en Opel investeren al jaren in aardgasauto's. Beschikbare modellen van Fiat zijn de Doblo, Punto en Panda. VW heeft de Passat en Touran. Mercedes de E200 en B180 en Opel de Zafira. Alle merken verkopen bedrijfsauto's op aardgas. Het mooie is dat deze auto's af fabriek, dus met behoud van fabrieksgarantie worden verkocht en de aardgastanks weggewerkt zijn in de carrosserie. Dit betekent behoud van de volledige bagageruimte!

2e hands en inbouw
Voor particulieren is het heel interessant om een 2e hands aardgasauto te kopen in Nederland of te importeren uit Duitsland. Deze auto's zijn goedkoper in aanschaf en de brandstof is goedkoper. Dus alleen maar voordelen. Een aardgasinstallatie kan ook achteraf nog worden ingebouwd in een 2e hands of nieuwe auto. Dit is een andere installatie dan LPG, maar werkt wel op dezelfde manier. Steeds meer LPG-inbouwers gaan nu ook aardgas inbouwen.

Landelijk dekkend netwerk
OrangeGas heeft eind 2011 een landelijk dekkend netwerk van meer dan 50 groengas tankstations in Nederland en België. Eind 2011 zullen er totaal bijna 100 groengas tankstations in Nederland zijn.

Internationaal
In Duitsland zijn er meer dan 900 aardgastankstations en in Italië meer dan 700. In Italië rijden ongeveer 800.000 auto's op aardgas! Ook in Oostenrijk, Zwitserland en België worden er netwerken gerealiseerd. In België is DATS 24 hiermee gestart.

Links:
http://www.orangegas.nl



Razende Robot Reporter