Ingezonden persbericht


PERSBERICHT

Liemerse bedrijven vinden
elkaar in Creatief Collectief

Om je als bedrijf te onderscheiden, moet je zeker in deze tijd innovatief en creatief zijn. Drie initiatiefrijke ondernemers met drie creatieve beroepen hebben daarom besloten in het Zevenaarse Juvenaat een 'Creatief Collectief' te beginnen. Om op deze wijze optimaal gebruik te kunnen maken van elkaars talenten.

De drie betrokken bedrijven zijn Theo Aaldering Fotografie, Geurts Journalistiek en Sprong concept + ontwerp. Iedere ondernemer draagt met een eigen specialisme bij aan het collectief. Het aardige is dat er gekozen is voor een unieke en inspirerende locatie: de voormalige kapel van het historische Juvenaat. De samenwerking is om verschillende redenen bijzonder. De drie bedrijven blijven namelijk volledig zelfstandig, maar kiezen er bewust voor om de handen daarnaast in een te slaan om enerzijds meer inspiratie op te doen en anderzijds opdrachtgevers op deze wijze een complete dienstverlening te kunnen aanbieden. "We maken gebruik van de gemene deler die we alle drie hebben en dat is creativiteit", zo laat Sjoerd Geurts namens de betrokken ondernemers weten. "Het is de kracht van de samenwerking en daarbij vormen we een goed ingespeeld team." De drie bedrijven binnen het Creatief Collectief vullen elkaar naadloos aan. Inmiddels hebben meerdere bedrijven kennis gemaakt met het nieuwe samenwerkingsverband.

FOTO:
Het Creatief Collectief bestaat uit (vanaf links) Niels Jansen, Sjoerd Geurts en Theo Aaldering en houdt kantoor in het historische Juvenaat. Foto: Theo Aaldering.

===



Ingezonden persbericht