Koor Uit volle Borst in Maasstad Ziekenhuis
16/12/2010 10:55
Maasstad Ziekenhuis
Wegens groot succes vorig jaar treedt op woensdag 22 december het koor Uit Volle Borst! opnieuw op. Het is een koor voor en door mensen met en na kanker. Het koor bestaat sinds februari 2008 en wordt begeleid door een dirigente. Het optreden vindt plaats in de aula van de locatie Clara van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam. Het programma begint om 15.45 uur en duurt tot 18.00 uur. Alle mensen met een oncologische aandoening en hun familieleden/begeleiders en professionals zijn van harte welkom.
Uit Volle Borst! is opgericht door Mirian Kok, zelf ex-borstkankpatiënte van het Maasstad Ziekenhuis. Zij wilde een positieve wending geven aan haar ziekte en heeft dit onder andere gedaan door te gaan zingen. 'Inspannend, maar vooral ontspannend, ontladend; nergens aan denken, er even helemaal uit zijn', zoals zij zegt.
Kanker is wat de meeste koorleden bindt. Bij het koor draait het om plezier in zingen, ontspanning, eruit zijn en elkaar steunen en begrijpen. Daardoor verschuift de ziekte even naar de achtergrond.
Programma
15.45 uur Ontvangst met koffie en thee
16.00 uur Welkomstwoord
16.10 uur Optreden koor
16.40 uur Pauze met hapje en drankje
17.00 uur Workshop/cirkelsong
17.30 uur Borrel
18.00 uur Sluiting
Aanmelden is gewenst in verband met de catering. Dat kan bij gespecialiseerd verpleegkundige Hannie van der Boom, telefoon 010-2912081.
Locatie Clara is te vinden aan de Olympiaweg 350 in Rotterdam IJsselmonde.