Gemeente Heemskerk


donderdag, 11 februari 2010

Oproep nieuwe verbeterpunten voor Broekpolder Heemskerk

Wat kan er anders in de buurt? Wat kan er beter? Bewoners van het Heemskerkse deel van de Broekpolder kunnen vanaf 11 februari een enquête via internet invullen om hun ideeën kenbaar te maken: buurtonderzoek-bp.heemskerk.nl.

De gemeente Heemskerk, de welzijnsorganisaties uit Heemskerk en Beverwijk en het buurtteam roepen iedereen op om de vragenlijst op internet in te vullen. Begin april worden de resultaten van de enquête gepresenteerd. Buurtbewoners kunnen tijdens deze avond deelnemen aan tijdelijke werkgroepen om samen met het buurtteam verbetervoorstellen voor de buurt te maken. De voorstellen die haalbaar zijn, worden opgenomen in het nieuwe buurtactieprogramma. Om ideeën te horen van jongere kinderen, organiseren de welzijnsorganisaties gesprekken met kinderen van groep zes en zeven van een van de basisscholen in broekpolder (De Bareel).
De bewoners wordt gevraagd om de enquête via internet http://buurtonderzoek-bp.heemskerk.nl in te vullen. Zij kunnen aangeven wat zij belangrijk vinden in hun buurt, waar zij tevreden over zijn en welke verbeteringen voor de leefbaarheid nog nodig zijn. Zij kunnen ook ideeën geven voor meer contacten en gezelligheid in de buurt. Daarnaast kunnen ze zich aanmelden om aan verbetervoorstellen en activiteiten mee te werken. Voor jongeren in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar is een aparte enquête opgesteld die via internet http://buurtonderzoek-bp.heemskerk.nl ingevuld kan worden. Hierop kunnen zij aangeven welke activiteiten zij willen organiseren of aan welke workshop zij willen deelnemen en of ze daar aan mee willen werken.
De vragenlijsten kunnen tot en met 4 maart 2010 via internet ingevuld worden.

---