Ingezonden persbericht
PERSBERICHT STICHTING ZEVENHEUVELENLOOP | 19 OKTOBER 2009
'Lopen voor nieuw leven' het goede doel
LIMIET FORTIS ZEVENHEUVELENLOOP BEREIKT
Nijmegen - Het maximale aantal van 23.000 individuele voorinschrijvers voor de Fortis Zevenheuvelenloop 2009 is bereikt. Dit ondanks het feit dat de limiet dit jaar is verhoogd en de inschrijving vanwege een nieuw inschrijfsysteem ruim een maand later werd geopend.
Samen met de bedrijventeams gaat het totaal aantal inschrijvingen richting de 30.000. De Fortis Zevenheuvelenloop vindt plaats op zondag 15 november en zal starten om 13.00 uur op de Groesbeekseweg in Nijmegen.
Deelnemers kunnen dit jaar ook weer lopen voor het goede doel. Dit jaar is dit 'Lopen voor nieuw leven', van het UMC St Radboud. In Nederland krijgen ongeveer 15.000 vrouwen per jaar bloeddrukproblemen tijdens hun eerste zwangerschap. Hiervan heeft één op de tien vrouwen een ernstige vorm: de zwangerschapsvergiftiging.
'Lopen voor nieuw leven' zet zich ervoor in om meer te weten te komen over de ontstaanswijze van zwangerschapsvergiftiging. Daarnaast kijkt het onderzoek of sporten het vaatstelsel kan verbeteren, en daarmee complicaties bij moeder en kind kan voorkomen.
Noot voor redacties
Ingezonden persbericht