Nederlandse Kano Bond


13 augustus 2009

Het nieuwe televisieprogramma Varen & Zo heeft Olympisch zeilers Marcelien de Koning en Herbert Dercksen bereid gevonden om boten te testen. Varen & Zo is tot stand gekomen in samenwerking met HISWA Multimedia BV en gaat over de passie voor watersport. Het televisieprogramma wordt vanaf zondag 30 augustus wekelijks om 17.30 uur uitgezonden bij NET 5.

Het testduo Koning en Dercksen zal de boten in het programma op een originele manier testen. Om erachter te komen wat een boot kan¸ trekken ze op een speelse manier tegen elkaar ten strijde. In Varen & Zo wordt verder aandacht besteed aan avontuurlijke vaartochten en geven bekende Nederlanders een persoonlijke rondleiding op hun boot.

Achtergrondinformatie
Marcelien de Koning is meervoudig wereldkampioen in de 470-klasse en behaalde een zilveren medaille op de laatste Olympische spelen. Herbert Dercksen is vooral als catamaranzeiler zeer succesvol met talloze titels¸ waaronder drie wereldtitels¸ als resultaat.

Varen & Zo wordt geproduceerd door TVBV¸ een onderdeel van SNP Holding.

NKB Bondsbureau
Postbus 2656
3430 GB Nieuwegein
030 7513750 / info@nkb.nl
Copyright