Politie Midden- en West Brabant

Politieberichten district
Bergen op Zoom , 11-07-2009

Roosendaler negeert opnieuw huisverbod

ROOSENDAAL: De politie heeft vrijdagavond omstreeks 22.00 uur in de wijk Langdonk een 52-jarige Roosendaler aangehouden die in strijd met een aan hem afgegeven huisverbod toch probeerde de woning waarin zijn vrouw en zoon verblijven te betreden. Hij vertelde dat hij bonje op straat had gehad. Hij wilde alleen een paar pleisters halen. De verdachte was voor hetzelfde feit dinsdagmiddag ook al aangehouden. Hij werd toen in verzekering gesteld en vrijdag voorgeleid aan de rechtercommissaris, die hem onder schorsende voorwaarden in vrijheid stelde. De verdachte is wederom in verzekering gesteld.

Vier arrestaties in Roosendaal

ROOSENDAAL: De politie heeft vannacht op de Markt in Roosendaal twee mannen (40 en 41 jaar) en twee vrouwen (29 en 37) uit Roosendaal aangehouden. De agenten werden door voorbijgangers attent gemaakt op twee mannen en twee vrouwen die uit een café waren gekomen en op straat mensen lastig vielen. Op een gegeven moment ontstond er een opstootje waarbij het viertal betrokken was. Een politieman vorderde dat de groep het uitgaanscentrum moest verlaten. Een van die mannen, een 40-jarige Roosendaler nam daarop een gevechtshouding aan, hierop werd hij aangehouden ter zake het verstoren van de openbare orde. Ook de 41-jarige man en een 29-jarige vrouw werden gearresteerd omdat ze niet voldeden aan de vordering te vertrekken. De 37-jarige vrouw werd aangehouden ter zake belediging. Zij vond het kennelijk nodig om tijdens het vorderen 'kankerwouten' tegen de dienders te roepen. De zaak tegen de 29-jarige vrouw wordt geseponeerd, de vrouw van Zuid Amerikaanse afkomst had niets begrepen van wat er om haar heen gebeurde.

Snelheidsovertreders moeten rijbewijs inleveren

ROOSENDAAL: Een 34-jarige man uit Etten-Leur heeft vrijdagavond omstreeks 21.00 uur na een forse snelheidsovertreding zijn rijbewijs moeten inleveren. De automobilist reed over rijksweg A58 vanuit Etten-Leur in de richting Roosendaal. Op het 100 km gedeelte reed de man gecorrigeerd 160 km / uur. Dat betekent 60 km te hard. Tegen de man wordt proces-verbaal opgemaakt. Een 23-jarige man uit Oud Gastel moest gisteravond ook zijn rijbewijs inleveren. Hij werd op de Borchwerf aan de kant gezet omdat hij 100 km / uur had gereden op een gedeelte waar slechts 50 km / uur is toegestaan.

Internationaal gesignaleerde man gearresteerd in Roosendaal

ROOSENDAAL: De politie heeft vrijdagmiddag op de Hooghstraat een 21-jarige man uit Bergen op Zoom aangehouden die internationaal gesignaleerd stond. Op 30 juli 2009 was een verzoek van de Belgische autoriteiten binnen gekomen om deze man te arresteren en uit te leveren in verband met de verdenking van aldaar gepleegde diefstallen. Sinds het schrijven keken agenten naar de man uit. Twee dienders zagen hem gisterenmiddag lopen en hebben hem vervolgens aangehouden. De man is in afwachting van de verdere procedure in verzekering gesteld.

Man weigert taxirit te betalen

BERGEN OP ZOOM: Vannacht omstreeks 03.00 uur heeft een taxichauffeur een 18-jarige man uit Bergen op Zoom op het politiebureau aan de Jacob Obrechtlaan afgeleverd. De chauffeur vertelde dat hij een klant had die de rit niet wilde betalen. De man uitgelegd dat het hier in principe om een civiele zaak gaat, tenzij de verdachte, vaker dit soort feiten pleegt en er sprake kan zijn van flessentrekkerij. De klant bleek geen ID-bewijs bij zich te hebben. Hierop is hij voor dat feit aangehouden. Zijn moeder vertelde dat haar zoon geen ID-kaart meer heeft. Vanmorgen is hij na verhoor weer in vrijheid gesteld. Over zijn gedrag verklaarde hij dat hij geen taxiritten wenst te betalen, respect tonen aan de chauffeur is wat hem betreft voldoende. De zaak is vastgelegd middels een mutatie. Voor de overtreding van de wet ID heeft hij een proces-verbaal gekregen.

Politiemensen en omstanders vangen stier

ZEVENBERGEN: Twee agenten hebben vanmorgen rond 07.00 uur met twee omstanders een jonge stier die op de Huizersdijk liep, ingesloten en terug naar zijn wei begeleid. Het beest was ondanks een afzetting met schrikdraden aan de wandel gegaan. De eigenaar van de wei en de stier constateerde dat de batterijen van het schrikdraad leeg waren. Hij zou de afzetting weer in orde maken waarna de politiemensen weer zijn vervolgd.

Auteur
Willem van Hooijdonk

Laatst gewijzigd 11-07-2009 15:02 | © Regio Midden en West Brabant |