Ingezonden persbericht


PERSBERICHT
Mijzen 2009
vrijdag 3 juli tot en met zondag 5 juli 2009

De polder in de hoofdrol

Beleef de polder vanuit de noodzaak tot verbeelding. Kunst, cultuur en natuur.

Mijzen 2009 realiseert samen met de bewoners een uniek festival. Op twee bijzondere locaties kunnen jong en oud genieten van voorstellingen, workshops, en natuurlijk heerlijk eten en drinken. De polder in de hoofdrol is Mijzen 2009!

De organisatie is ontzettend blij met de deelname van bijzondere theatermakers als Ari Peterse, Moos d'Herripon en Anouk Brusse. Met trots presenteren wij ook de kunstenaars Hans Belleman, Jan Mors en de hits Bert van Baar en Maarten Hutten. Bijzonder te vermelden is dat de cellist René Berman alle Suites van Bach tussen de koeien uitvoert!

Zaterdag en zondag: middagprogramma van 12.00 tot 18.00 voor de hele familie met workshops, natuurtochten en theater voor alle leeftijden.

Vrijdag t/m zondag: avondprogramma vanaf 18.00 met een heerlijke Mijzenmaaltijd natuurlijk ondersteund met muziek en vooral veel sfeer en om 20.30 de theatervoorstelling 'Poldervrouwen' , gebaseerd op 'Trojaanse Vrouwen', met een ontmoeting tussen vrouwen uit de polder en vrouwen uit Iran.

locaties: Mijzenpolder, Mijzerdijk 1-4, Ursem (NH). toegang: witte brug Ursem
kaartverkoop: ter plekke
alle voorstellingen 5 euro, workshops en kinderen 2,50 euro

Meer informatie vindt u op www.mijzen.nl



Ingezonden persbericht