Politie Zeeland


---


O-254-2009 Ruiten ingegooid, Goes
In de nacht van vrijdag op zaterdag werden van een schoolgebouw in Goes vijf ruiten ingegooid.
Hierbij raakten gordijnen, bureaus en vloeren beschadigd. Er is geen schadebedrag bekend.

W-255-2009 Medewerker parkeerbeheer ontkomt aan aanrijding, Vlissingen
Vrijdag rond 16.00 uur kon een 46-jarige Vlissingse medewerker van parkeerbeheer in de Aagje Dekenstraat in zijn woonplaats ternauwernood aan een aanrijding ontkomen.
De man had al twee keer een vrouw, die in haar foutief geparkeerde auto zat te bellen, gevraagd haar auto ergens anders te parkeren. Toen hij na de tweede keer de vrouw wilde bekeuren en daarvoor, staande op straat, aan de voorkant van de auto het kenteken wilde noteren, gaf de vrouw gas en wilde naar de rijbaan sturen. Omdat de man, op de straat, heel dicht bij de auto stond kon hij ternauwernood, door op het trottoir te springen, een aanrijding voorkomen. De vrouw is weggereden.

O-256-2009 Eenzijdig verkeersongeval, Oud-Vossemeer
Op de Oud-Vossemeersedijk in Oud-Vossemeer vond zaterdag om 09.50 uur een eenzijdig verkeersongeval plaats.
Een 47-jarige vrouw uit Roosendaal reed over de Oud-Vossemeersedijk in de richting van Tholen. In een bocht raakte zij in de berm en toen zij probeerde terug te sturen verloor zij de controle over haar voertuig en reed van de dijk af. Hierbij raakte zij drie verkeersborden. De vrouw bleef ongedeerd, de auto raakte beschadigd.

O-257-2009 Winkeldiefstal, Zierikzee
In een winkelpand in de Grevelingenstraat in Zierikzee werd zaterdag omstreeks 12.15 uur een 67-jarige man uit de gemeente Schouwen-Duiveland aangehouden.
De man had een busje verf en twee verfrollertjes, gezamenlijke waarde ¬ 10,90, gestolen. Hij kreeg een boete van honderdvijftig euro.

O-258-2009 E 10,90, gestolen. Hij kreeg een boete van honderdvijftig euro.

O-258-2009 Rijden onder invloed, Vierwegen
Bij Vierwegen werd zaterdag om 12.50 uur een 41-jarige automobilist uit Yerseke betrapt op rijden onder invloed.
Nabij Vierwegen te Kapelle stopte hij na stopteken van de politie en verklaarde dat zijn rijbewijs niet meer geldig was. De man bleek onder invloed van alcohol en had meer dan 3 1/2x de toegestane hoeveelheid gedronken. Er werd proces-verbaal opgemaakt en de man kreeg een rijverbod van 12 uur.





Politie Zeeland