Studio Room verzilvert drie Mercurs 2008


LINDA. en Oog vallen in de prijzen

NAARDEN-VESTING, 20081209 -- Gisteravond (8 november 2008) heeft Studio Room drie Mercurs 2008 in ontvangst mogen nemen tijdens het elfde Tijdschriftengala van de Groep Publiekstijdschriften van het Nederlands Uitgeversverbond (NUV). LINDA. veroverde twee Mercurs: `Art Direction van het Jaar' en `Cover van het Jaar' met LINDA.45: Plastic Fantastic. Oog, het publiekstijdschrift van het Rijksmuseum, werd bekroond met de Mercur `Lancering van het Jaar'.

Het juryrapport over Monique Bleeker en Joanne van Leeuwen die vanaf het begin de art direction voor Studio Room over het tijdschrift LINDA. voeren: "De vormgeving is altijd gedurfd, nieuw en onderscheidend, zowel wat betreft beeld als typografie. De jury neemt haar petje af voor deze prestatie en kent met veel genoegen de `Mercur Art Direction van het Jaar' toe."

In totaal was Studio Room vier keer genomineerd voor drie Mercurs. De cover van La Vie en Rose 2: What's New Pussycat was ook in de race voor `Cover van het Jaar'.

Naast de Mercurs 2008 werd op 26 november jl. de prijzenkast van Studio Room ook al aangevuld met twee Customer Media Awards 2008 voor de sponsored magazines Even... van Centraal Beheer Achmea en Dichterbij van Rabobank Nederland.

Studio Room is de ontwerpstudio voor (publieks)tijdschriften, lifestyle-concepten en verpakkingen en werkt onder andere voor uitgeverij Mood for Magazines (LINDA.), Sanoma Uitgevers, Uitgeverij Terra Lannoo, Etos en Albert Heijn, Rijksmuseum, ANWB Kampioen, Plan Nederland, Rabobank, Het Financieele Dagblad en Centraal Beheer.

Voor meer informatie www.studioroom.nl.





Studio Room