Ingezonden persbericht


Persbericht

De gemeente Noord-Beveland presenteert haar begroting feestelijk!

De fractievoorzitters van de gemeenteraad presenteren op 31 oktober 2008 de begroting van de gemeente Noord-Beveland in Bierbrouwerij Emelisse te Kamperland.

Niet voor niets hebben de fractievoorzitters van de gemeenteraad voor deze feestelijke presentatie gekozen.In een tijdsperiode met toenemende financiële zorgen is het Noord-Beveland gelukt om met een gezonde begroting voor het jaar 2009 te komen.

Dit is natuurlijk niets nieuws onder de zon, want onze begroting is al jaren gezond. Net als de afgelopen vier jaar zal de gemeente Noord-Beveland ook dit jaar haar belasting niet verhogen. Eigenlijk kunt u zelfs spreken van een belastingverlaging, want ook de inflatiecorrectie, van 2.75%, wordt niet aan onze burgers door berekend. Terwijl veel andere Nederlandse gemeenten dit wel doen. De gemeente laat met het niet doorvoeren van een belastingverhoging, op bijvoorbeeld de OZB belasting een bedrag van E41.500,- liggen. Hiermee wil de gemeente laten zien dat wij als kleine gemeente onze zaken goed voor elkaar hebben.