Eindelijk is er nu een buikspier-apparaat, dat er gewoon mooi uitziet !
Fraai, makkelijk vol te houden en dús effectief.
Het fraaie design van de BeatBelly zorgt ervoor dat het bankje gewoon in de huiskamer kan blijven staan. Dat is belangrijk, want dat betekent dat je op ieder gewenst moment van de dag even kunt trainen - bijvoorbeeld voor de televisie. Een paar keer trainen per week helpt om je je lekker in je vel voelen.
"Kort gezegd een handig zitje (maar zeer fraai 100% FSC berkenhouten) waarop je makkelijk je core-spieren traint. Bovendien is gezorgd voor een fraai ontwerp. En daarmee is de BeatBelly een aanwinst voor iedere sportruimte, huiskamer of werkplek" (1).
Met het BeatBelly bankje doe je oefeningen die je romp en buik sterk, soepel en lenig maken.
Omdat de BeatBelly zijwaarts kan kantelen, gaat je lichaam als vanzelf mee met de natuurlijke beweging. BeatBelly is een training die intuïtief werkt, uiterst effectief is en die makkelijk is vol te houden. En daarmee is BeatBelly de training waarmee u uw buik- en andere rompspieren aanzienlijk zult versterken.
Door de comfortabele houding en de lage rugleuning kan je de training goed doseren en hou je het trainen makkelijk vol. Doordat je het bankje onbewust in balans moet houden, worden belangrijke spierweefsels aangesproken die bij traditionele buikspiertrainingen niet worden gebruikt.
"De BeatBelly traint de romp en buik, waaronder de rechte en de veel lastiger te trainen oppervlakkige schuine buikspieren. Daarnaast worden de rugspieren, de korte heupbuigers en de bovenbeenspieren getraind tijdens de workout. Doordat de workout is opgebouwd uit natuurlijke bewegingen is deze bijzonder effectief en goed vol te houden. Dat laatste is weer met name voor wat oudere sporters meer dan ideaal" (2).
BeatBelly is een compleet nieuw product. Het 1e bankje en oefeningen werd bedacht door fysiotherapeut Carlos Defares. In de eerste helft van 2008 is BeatBelly getest door zestien fysiotherapeuten en twee fitnessclubs. Eind oktober is de lancering op de vakbeurs voor fitnessclubs.
Het is een honderd procent Nederlands product met een wereldwijde ambitie en potentie.
Passend in elke huiskamer, want het is verkrijgbaar in blank, teak of wengé.
1) Angelique Heijligers in http://fitness.blog.nl
2) www.xlinstructor.com
StraksStrak BV / BeatBelly
Maurits von Heijden
Eerste Stationsstraat 88
2712 HK Zoetermeer
06-55367369
---- --