Persberichten
Nieuw paviljoen Industrie & Veiligheid eerste uit reeks
Publicatiedatum: 18-02-2008
VNU Exhibitions lanceert een nieuw full-service concept voor bedrijven die producten en diensten aanbieden op het gebied van veiligheid en beveiliging. Zij kunnen zich op een laagdrempelige manier presenteren aan verticale markten als de bouw, de industrie, de logistieke sector en de installatiebranche. Dit gebeurt in de vorm van paviljoens. De eerste uit de reeks is Industrie & Veiligheid, 'voor een gezonde en veilige werkomgeving', tijdens de Industriële Week 2008 die in oktober dit jaar wordt gehouden.
VNU Exhibitions zal dit full-service concept integreren in haar industrie- en bouwgerelateerde beurzen. Voor 2009 staan Bouw & Veiligheid en Logistiek & Veiligheid geprogrammeerd. Er wordt nog gekeken naar de mogelijkheden voor een paviljoen 'Elektrotechniek & Beveiliging' op de vakbeurs Elektrotechniek, gericht op de installateur. VNU Exhibitions beantwoordt hiermee de behoefte vanuit de verschillende marktsegmenten naar specifieke veiligheids- en beveiligingsoplossingen. Uit analyses blijkt dat 36 duizend bezoekers van de industrie- en bouwgerelateerde beurzen hierin zijn geïnteresseerd.
Clustermanager Industrie Arwen Obermeyer van beursorganisator VNU Exhibitions: "Veiligheid blijft op al onze beurzen een actueel thema. Met het nieuwe concept slaan we twee vliegen in één klap. Bezoekers geven we gerichte oplossingen; exposanten bieden we de gelegenheid zich met specifieke oplossingen in verticale markten te profileren. Dit betekent dat de oplossingen van participanten aan het paviljoen rechtstreeks moeten aansluiten op de vraag van de bezoeker. We zien hiervoor heel veel mogelijkheden, te meer daar het voor exposanten een laagdrempelig concept is. Daarom noemen we het 'gemaksconcept'. Herkenbaar op de vloer, met veel profileringkansen en een eigen communicatiecampagne."
Geïnteresseerd? Neem contact op met de Sales & Account Manager full-service concept Veiligheid, Nicole van Leeuwen, VNU Exhibitions Europe,