Roto Smeets de Boer NV

PERSBERICHT

Naar aanleiding van de vandaag gehouden jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeelhouders van RSDB NV (RDSB) bericht RSDB het volgende:


- De agenda voor de vergadering was gepubliceerd voordat voorwaardelijke overeenstemming werd bereikt over het voorgenomen bod van Vadeho II B.V., onderdeel van de Hombergh/De Pundert Group (HHBV), op de aandelen RSDB. Op de agenda stonden daarom alleen de gebruikelijke, op de jaarlijkse vergadering van aandeelhouders, te bespreken punten. De voorstellen die de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen hebben gedaan zijn in de vergadering behandeld onder de aantekening dat indien het bod wordt uitgebracht, in het kader daarvan nadere voorstellen gedaan zullen worden aan de aandeelhouders in een Buitengewone aandeelhoudersvergadering.


- RSDB heeft medegedeeld dat het streven van HHBV er op is gericht het biedingsbericht na goedkeuring door de AFM voor 1 augustus a.s. te publiceren. Daarvan uitgaande zal in augustus een Buitengewone vergadering van Aandeelhouders worden gehouden waarin het bod zal worden besproken. RSDB verwacht dat het bod in de maand september zal kunnen worden afgerond.


- RSDB heeft medegedeeld dat HHBV op 26 juni bekend heeft gemaakt dat de overname van Quebecor World's Europe drukkerijbedrijven (QWE) is afgerond. HHBV heeft tevens aangekondigd dat deze belangrijke eerste stap in de opbouw van een Pan-Europese drukkerij platform meteen wordt gevolgd door de bekendmaking dat ze in gesprek zijn met Maury Imprimeur S.A. (Groupe Maury) over een mogelijke overname. Groupe Maury heeft 7 drukkerij- en drukkerij gerelateerde bedrijven in Frankrijk en geeft werk aan ongeveer 1800 medewerkers. Ze zijn gespecialiseerd in de vervaardiging van tijdschriften, catalogi, promotioneel drukwerk en boeken.


- De aandeelhoudersvergadering heeft overeenkomstig de voorstellen van de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen de volgende besluiten genomen:

o de jaarrekening 2007 is vastgesteld; o het dividend per uitstaand aandeel over het boekjaar 2007 is vastgesteld op EUR 1,76 in contanten. o aan de Raad van Bestuur is decharge verleend voor het in het jaar 2007 gevoerde beleid en aan de Raad van Commissarissen is decharge verleend voor het in het jaar 2007 gehouden toezicht; o de heren H.C.A. Groenen en A.P. Lugt zijn voor een periode van 4 jaar herbenoemd in de Raad van Commissarissen; o de aandeelhoudersvergadering heeft de voorgestelde aanpassing van de beloning van de Raad van Commissarissen en de aanvulling op het remuneratiebeleid van de Raad van Bestuur aanvaard; o de Raad van Bestuur is conform voorstellen gemachtigd na goedkeuring van de Raad van Commissarissen over te gaan tot uitgifte van aandelen, alsmede tot verkrijging van eigen aandelen.

RSDB deelt mede dat de ex-dividend datum is vastgesteld op 1 juli 2008. Aandeelhouders zullen het hun toekomende dividend per 11 juli 2008 ontvangen via de financiële instelling waar hun aandelen zich op 3 juli 2008 na beurs, in bewaring bevinden. Omdat de in het gezamenlijke persbericht van RSDB en HHBV van 14 juni 2008 genoemde biedprijs EUR 40 per aandeel cum dividend is, bedraagt de voor deze dividenduitkering gecorrigeerde biedprijs EUR 38,24 per aandeel.

Hilversum, 27 juni 2008

RSDB NV
Raad van Bestuur

Publiciteit en overige informatie 035-62 58 660 Investor Relations 035-62 58 600