FNV Bondgenoten

FNV Bondgenoten: Blokker aan de slag met problemen werknemers dankzij petitie

Werknemers van het distributiecentrum Geldermalsen van Blokker boden hun werkgever vandaag een petitie aan. In de petitie vragen zo'n driehonderd werknemers om respect, waardering en een betere werksfeer. De werkgever nam de handtekeningen in ontvangst, hoorde het verhaal van de werknemers aan en deed direct de toezegging serieus met de petitie aan de slag te gaan.

Marlies Peeters, bestuurder FNV Bondgenoten: "We zijn heel blij met de toezeggingen die Blokker gedaan heeft. Er wordt echt naar de mensen geluisterd en we hebben er alle vertrouwen in dat het probleem nu opgelost wordt."

De petitie werd in ontvangst genomen door de heer Kits, hoofd P&O bij Blokker. Direct bij overhandiging meldde hij het probleem heel serieus te nemen. Kits zegde toe om binnen vier weken met oplossingen te komen. Koos van de Linden, een van de aanbieders van de petitie: "De sfeer in het distributiecentrum is de laatste periode behoorlijk verslechterd. We zijn helemaal niet ontevreden met onze baan, maar we willen gewoon weer met plezier naar ons werk toe."

"We vinden het niet erg om hard te werken, maar we willen het ook graag horen als we het goed doen. We willen waardering en respect - en een werkplek waar we ook eens kunnen en mogen lachen. Gelukkig ziet meneer Kits dat ook zo," aldus werkneemster Thea van Mourik. Van de driehonderd ondertekenaars was een delegatie naar het hoofdkantoor gekomen om hun problemen en wensen kenbaar te maken. Collega Erwin Lelyveld vult aan: "We hadden graag met alle driehonderd willen komen, maar het werk moet gewoon doorgaan. Vandaar dat we met een kleine groep zijn. Maar iedereen staat er achter en hoopt dat het snel weer echt leuk werken is bij Blokker."

Bij het distributiecentrum van Blokker in Geldermalsen zijn ruim 500 arbeidsplaatsen. Het DC bevoorraadt ruim 900 Blokker winkels in Nederland, België en Luxemburg.

---