Ingezonden persbericht


Altijd op de hoogte met monitor met twee schermen

Samsung presenteert 22 inch LCD-monitor met extra scherm van 7 inch

Delft, 11 juni 2008 - Samsung Electronics presenteert een 22 inch LCD-monitor met een tweede scherm van 7 inch er aan vast. Deze SyncMaster 2263DX won in januari al een Innovation Award op de Consumer Electronics Show 2008. De unieke monitor biedt uitkomst voor degenen die met meerdere schermen tegelijkertijd willen werken. Op het 7 inch scherm kunnen gebruikers bijvoorbeeld widgets, rss feeds of msn- en e-mailberichten bekijken, terwijl ze op het grote scherm een tekst schrijven. Zo blijven zij altijd op de hoogte van belangrijk nieuws.

Met het 7 inch scherm dat via USB aan het 22 inch display is gekoppeld, hebben gebruikers een tweede scherm in handen zonder extra kosten te hoeven maken voor een tweede grafische kaart. Het 7 inch scherm is via een draaibare arm aan de monitor bevestigd. Gebruikers kunnen hierdoor het kleine scherm aan de boven- of de zijkant van het grote scherm plaatsen of zelfs los op het bureau zetten.

De SyncMaster 2263DX heeft met de UbiSync-technologie van Samsung een plug & play USB 2.0 verbinding, die ervoor zorgt dat de dual screenoplossing altijd werkt. Ook biedt de monitor een USB-hub-functie. Met de HDMI-ingangen kunnen gebruikers de superieure beeldkwaliteit uit de nieuwe generatie audiovisuele apparatuur halen. De ingebouwde 3 megapixel webcam, tweesporen microfoon en speakers maken de 2263DX ook ideaal voor webcamgesprekken.

Het breedbeeldscherm van 22 inch heeft een kijkhoek van 170/160 graden en een hoge resolutie van 1680 x 1050. De resolutie van het 7 inch scherm is 800 x 480. De beelden op de SyncMaster 2263DX zijn dan ook helder en haarscherp. De MagicBrite3-technologie van Samsung, het contrastratio van 8.000:1 en de responssnelheid van 5 milliseconde zorgen ervoor dat de kijkervaring levensecht wordt, ook bij multimediatoepassingen zoals video kijken en gamen.

De Samsung SyncMaster 2263DX is verkrijgbaar voor een verkoopadviesprijs van ¤ 479,- inclusief BTW.

100cad4.gif

Samsung Electronics
Onder het motto 'The future is not to be predicted, but to be created' is Samsung Electronics uitgegroeid tot marktleider op vele gebieden. Variërend van monitoren en LCD-TV's tot mobiele telefoons en geheugenchips. Samsung is een van de snelst groeiende merken ter wereld van de afgelopen vijf jaar. Op dit moment staat Samsung op de 21ste positie van de ranglijst van de meest waardevolle merken in de Interbrand Global Brands top 100. Wereldwijd zijn bij Samsung 150.000 werknemers actief in 134 vestigingen in 62 landen. In 2007 behaalde Samsung Electronics wereldwijd een totale omzet van US$ 103,4 miljard. Samsung Electronics Benelux is met een omzet van meer dan ¤ 1 miljard een van de weinige '1 billion euro companies' in de Benelux. Samsung scoort niet alleen in marktaandelen sterk. Jaarlijks besteedt Samsung bijna 10% van haar omzet aan R&D. Met vijf designcentra over de hele wereld laat Samsung zien dat innovatie om meer dan technologie draait. Samsung laat zich inspireren door de lifestyles van consumenten. De internationale waardering voor de vernieuwende producten is groot. In 2007 won Samsung 26 IF product design awards en 22 Red dot design awards. Voor meer informatie over Samsung Electronics Benelux kunt u bellen naar 0900 Samsung (¤ 0,10 p/m) of www.samsung.nl bezoeken.