De moderne makelaar kiest voor Realcast narrowcasting


BRIELLE, 20080428 -- Alle makelaars zijn bekend met het uitprinten van meerdere brochures voor het huizenaanbod in de etalage van hun bedrijfspand. Niet zelden hangen alle ramen volgeplakt met wel heel veel papieren om zo veel mogelijk huizen te kunnen laten zien die bij de makelaar in de verkoop zijn. De oplossing voor deze overdaad aan papieren ligt nu echter binnen het bereik van de makelaar en heet Realcast narrowcasting. Het unieke aan dit product is het `touch through glass' systeem waarmee de consument door het glas van de etalageruit via een touch - systeem door het woningaanbod van de makelaar bladeren.

Narrowcasting zijn digitale televisieschermen, welke op afstand aangestuurd kunnen worden. Dit kan op iedere locatie en op ieder tijdstip. De informatie op de schermen is gericht op een bepaald publiek, in het geval van een makelaar dus de potentiële koper van een huis die bij het bedrijfspand het aanbod komt bekijken. Realcast is een systeem waarmee de makelaar op professionele wijze de beschikking krijgt over een eigen televisie (informatie) kanaal. Hierop kan de makelaar dus heel overzichtelijk het huizenaanbod laten zien via één of meerdere schermen welke via Internet gekoppeld zijn aan de gebruiker. Het systeem is bovendien ook nog eens heel gebruiksvriendelijk doordat het eenvoudig is te bedienen.

Via het `Touch through glass' systeem kan de kijker de door hem of haar geselecteerde informatie van een woning via foto's en video's aan zich voorbij laten gaan. Daarbij kan het systeem aangevuld worden met bijvoorbeeld een SMS-plugin zodat de kijker ook nog een brochure op kan vragen van een object via zijn mobiele telefoon. Daarbij heeft Realcast in overeenstemming met onder andere Funda ook een makelaars-plugin ontwikkeld. Deze plugin kan dan het gehele aanbod tonen van uw portefeuille op het beeldscherm. Mocht de makelaar geen lid zijn van Funda, dan behoort een koppeling met uw website of andere woningsites (zoals LMV) ook tot de mogelijkheden.

Om een idee te krijgen van hoe Realcast narrowcasting eruit ziet, zie www.realcast.nl.





Future Forward Brand Newmedia