Ingezonden persbericht
Hengelo, 14 april 2008
Definitieve ontwerpen vernieuwing Berflo Es Zuid gereed
De definitieve ontwerpen van de woningen en de openbare ruimte in Berflo Es Zuid zijn gereed. Berflo Es Zuid wordt een prachtige wijk, waar het heerlijk wonen is: een wijk waar de bewoners zich met elkaar thuis voelen, de kinderen lekker buiten kunnen spelen en de woningen modern en ruim zijn. De huidige bewoners van de wijk kunnen terugkeren, daarnaast biedt de vernieuwing ook ruimte voor nieuwe bewoners.
Op donderdag 17 april 2008 organiseert St. Joseph Wonen een inloopbijeenkomst:
Datum : donderdag 17 april 2008
Tijd : inloop van 15.00 tot 18.30 uur voor de bewoners van het
vernieuwingsgebied
: inloop van 19.00 tot 21.00 uur voor omwonenden, partners en
andere geĂŻnteresseerden
Locatie : informatiecentrum Berflo Mooi, Spartalaan 10
Informatie over de definitieve ontwerpen
Tijdens de inloopbijeenkomst kunnen bezoekers de plattegronden van de nieuwe woningen bekijken, zien hoe de inrichting wordt van het gebied en natuurlijk hun vragen stellen aan de projectmedewerkers.
De vernieuwing in het kort
314 oude en versleten woningen maken in Berflo Es Zuid voor ca. 230 nieuwe woningen voor kopers en huurders. In de wijk komen straks verschillende eengezinswoningen, appartementen en levensloopbestendige woningen, maar ook woningen voor stichting Aveleijn en een aantal mooie twee-onder-een-kappers. De openbare ruimte wordt heel bijzonder. De kronkelende parkstenen die steeds van richting en breedte veranderen en de groene inrichting maken Berflo Es Zuid tot een parkachtige buurt. Berfo Es Zuid bestaat straks voor ongeveer 25% uit koopwoningen en voor 75% uit huurwoningen in verschillende prijsklassen.
Noot voor de redactie: