Persbericht - 21 februari 2008
Reactie Arendo Joustra op aangekondigde verkoop Elsevier
AMSTERDAM, 21 februari 2008 - Hoofdredacteur Arendo Joustra van
Joustra: 'Elsevier is een goed draaiende titel, met een al jaren stijgende betaalde oplage en de best bekeken website van alle tijdschriften in Nederland. De onafhankelijkheid van de redactie ligt vast in het redactiestatuut en die onafhankelijkheid blijft na verkoop dus gewoon behouden. Een nieuwe eigenaar biedt uitzicht op verdere groei, zowel van het weekblad als van de website.'
Elsevier is een van de honderden toonaangevende titels die uitgeverij Reed Business wereldwijd publiceert. De omzet van de uitgeverij bedraagt zo'n 1,3 miljard euro.
Moederconcern Reed Elsevier kondigde donderdagochtend de verkoop van Reed Business aan omdat de uitgeverij, ondanks uitstekende prestaties, niet langer in de strategie past van de beursgenoteerde onderneming. Het concern behaalde afgelopen jaar een omzet van 6,7 miljard euro.
Lees meer over de verkoop van Reed Business op