Ingezonden persbericht
Magic Software kondigt aan SaaS Enabled Application Platform (SEAP) functionaliteiten toe te voegen aan haar Applicatie Platform Technologie.
Magic Software Enterprises Ltd. (Nasdaq; MGIC), een leidende verkoper van ontwikkeling en integratie software, heeft vandaag bekend gemaakt haar software ontwikkel pakket (eDeveloper) uit te breiden met Saas Enabled Application Platform (SEAP) functionaliteiten. Deze ontwikkeling speelt in op de toenemende vraag van software ontwikkelaars om hun applicaties in Software-as-a-Service (SaaS) aan te kunnen bieden.
Magic Software is van plan om het nieuwe product, wat op de markt komt onder de naam SaaS Enabled Application Platform (SEAP), in de loop van dit jaar al beschikbaar te hebben voor Japan. In opvolging van deze initiële release zal het pakket wereldwijd beschikbaar worden gesteld. Dit nieuwe product zal, naast een aantal andere functies, de functionaliteit van het huidige eDeveloper en de 'rich internet client' technologie bevatten.
ICT analisten geloven dat het ontwikkelen en installeren van SaaS applicaties een nieuw soort applicatie platform nodig heeft met 'rich internet client' mogelijkheden, zeer hoge schaalbaarheid, snelle eenvoudige ontwikkeling en individualisering alsmede relevante administratieve functies. Magic Software heeft de eerste stap in die richting gezet met het afsluiten van een bèta programma voor de nieuwe SEAP release die de 'rich internet client' functionaliteiten bevat. Het bèta programma werd als succesvol beoordeeld door verschillende belangrijke partners die gebruik maken van decentrale aanbieding van functionaliteit via TCP/IP en SaaS toepassingen.
De volgende stap, die gebaseerd is op de feedback van de partners van Magic Software en informatie vanuit de markt, omvat het maken van een aantal product- en functionele aanpassingen die noodzakelijk zijn voor een operationeel SaaS Enabled Application Platform.
"We are committed to evolving and improving our technology, with an aim to providing our customers with a smooth path towards new environments and application concepts." Aldus Eitan Naor, President en CEO van Magic Software Enterprises.
"The robust design and conceptual foundation of our core technology is proven once again, with the ability to carry it forward to the forefront of the application development industry." Voegde Naor toe. "Working on this evolution with ISV's who have been teaming with us continuously for over 20 years, carrying forward their line of business applications across the rapidly changing software industry without disruption, is particularly rewarding."
Over Magic Software Enterprises
Magic Software Enterprises, onderdeel van Formula Systems in de Emblaze Group, ontwikkelt, verkoopt en ondersteunt software ontwikkeling en geïntegreerde technologie (www.magicsoftware.com/ibolt) die bedrijven in staat stelt om het bouwen en ontplooien van op maat gemaakte en met bestaande systemen geïntegreerde applicaties te versnellen. De technologie, applicaties en professionele services van Magic Software zijn beschikbaar via een wereldwijd netwerk van werkmaatschappijen, distributeurs en partners in circa 50 landen.
Behalve de hierin opgenomen historische informatie, worden in dit persbericht kwesties besproken die een aantal risico's en onzekerheden kunnen impliceren. De daadwerkelijke resultaten kunnen variëren gebaseerd op een aantal factoren met inbegrip van, maar niet beperkt tot, risico's in product en technologieontwikkeling, marktgoedkeuring van nieuwe producten en voortdurende productvoorwaarden, zowel hier als in het buitenland, versie en verkoop van nieuwe producten door strategische resellers en klanten, en andere risicofactoren die in het meest recente jaarverslag van het bedrijf zijn gedocumenteerd naast de bij de Securities and Exchange Commission aanwezige documentatie.
Magic Software Benelux
John Verwaaijen
General Manager
030-6566266
www.magicsoftware.com