Politie Zeeland


---


Z-308-2008 Rijbewijs kwijt
In de Sint Annastraat in Sluis is een 50-jarige man uit Wijchen zijn rijbewijs kwijtgeraakt.
De man reed zondag omstreeks 20.45 uur over voornoemde straat en is staandegehouden door agenten van de Zeeuwse politie. Hij moest een blaastest ondergaan waaruit bleek dat hij bijna drie keer zoveel had gedronken dan is toegestaan. Een 32-jarige Vlissinger gebeurde hetzelfde om ongeveer 01.00 uur. Hij werd in de Paul Krugerstraat betrapt op het rijden onder invloed. Toen de agenten zijn rijbewijs wilden invorderen bleek dat dit enige maanden geleden al was gedaan door een andere politieinstantie. De man had bijna vijf keer teveel gedronken. Zijn auto is door de politie in bewaring genomen.

Z-309-2008 Inbraak in restaurant
In een restaurant in Sluis is vannacht ingebroken.
De inbraak werd rond 04.15 uur vannacht ontdekt door de eigenaar. Hij zag dat er televisies en computerapparatuur waren weggenomen. Ook miste hij een geldbedrag van enkele honderden euro's. De technische recherche van de Zeeuwse politie gaat sporenonderzoek doen in het pand. De dader(s) is/zijn het bedrijf binnengekomen door een deur te forceren.

O-310-2008 Inbraak in woning, 's-Heer Arendskerke
In een woning aan de Joosstraat in 's-Heer Arendskerke is vannacht tussen 00.00 en 04.15 uur ingebroken.
De inbraak werd door de bewoners zelf ontdekt. De dader(s) is/zijn de woning binnengekomen door een raampje te forceren. De woning werd grondig doorzocht door de inbrekers. Er werd een portemonnee met inhoud, computerapparatuur, twee gsms en een fototoestel weggenomen.

Z-311-2008 Hennepkwekerijen opgerold in woning, Axel
De politie heeft maandagmiddag in een woning aan de Julianastraat drie hennepkwekerijen ontdekt. De kwekerijen, van in totaal 386 nagenoeg volgroeide hennepplanten, waren verdeeld over drie ruimtes.
Alle planten en de daarvoor benodigde apparatuur zijn in beslaggenomen en direct afgevoerd door de gemeentereiniging. De stroom voor de kwekerijen werd illegaal afgetapt. Op het moment dat de politie de woning binnenstapte, was er in het pand niemand aanwezig. De politie heeft de zaak verder in onderzoek.

W-312-2008 Auto's beschadigd bij aanrijding, Vlissingen
Maandag rond 13.00 uur raakten twee personenauto's beschadigd bij een aanrijding.
Een 34-jarige Vlissingse automobilist kwam uit Plein Vier Winden en wilde het Groenewoud oversteken. Hierbij verleende hij geen voorrang aan een van rechtskomende personenauto, bestuurd door een 36-jarige plaatsgenoot. Beide voertuigen raakten bij de aanrijding beschadigd aan de voorzijde en moesten worden weggesleept.
Z-313-2008 Hardrijder moet rijbewijs inleveren, Terneuzen
De politie heeft maandagmiddag het rijbewijs ingevorderd van een 20-jarige automobilist uit die plaats.
Tijdens een controle op de Guido Gezellestraat passeerde hij de laser met een gecorrigeerde snelheid van 124 km. Hij reed dus 74 km harder dan ter plaatse is toegestaan. De automobilist werd aan de kant gezet waarna hij zijn rijbewijs kon inleveren.





Politie Zeeland