Persberichten Heuvelrug, 12.00 uur

Utrecht, 03-02-2008

Vandalisme

VEENENDAAL- Op vrijdagavond werd een jongen aangehouden voor baldadig gedrag.Omstreeks 23.30 uur gooide de 15-jarige jongen uit Veeenendaal een fiets over de reling op een stel wachtende bezoekers voor een disco aan de Tuinstraat. Niemand raakte gewond maar de jongens werd wel direct door portiers aangehouden en overgedragen aan de politie. Tegen hem zal proces-verbaal worden opgemaakt.

Lastige man

WIJK BIJ DUURSTEDE- Op zondagochtend werd een lastige man aangehouden. Omstreeks 01.30 uur liep een 22-jarige man uit Wijk bij Duurstede langs een bus die stond op de Hordenweg. De jongen vond het nodig eerst tegen de spiegel bewust aan te lopen en toen tegen de autobus te schoppen. De man werd door agenten aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.

Gedronken

AMERONGEN- Op zaterdagavond werd een automobilist aangehouden omdat hij te veel gedronken had. Omstreeks 19.25 uur werd de 40-jarige man uit Amerongen op de Prinses Irenelaan gecontroleerd. Hij bleek te hebben gedronken en blies op het bureau 710 ug/l. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt.

Beroving

DRIEBERGEN/RIJSENBURG- Op vrijdagavond werd een vrouw slachtoffer van een tasjesroof. Omstreeks 22.50 uur liep de 86-jarige vrouw uit Driebergen op de Park Seminarie en plotseling werd haar handtas vastgepakt door twee onbekend mannen met bivakmutsen op het hoofd. De vrouw kwam ten val en haar tas werd meegenomen. De politie doet onderzoek in deze zaak en verzoekt getuigen contact op te nemen via 0900-8844, Heuvelrug.