Roze date met de burgemeesterskandidaten in Utrecht


UTRECHT, 20071001 -- Vrijdagavond 5 oktober 2007 zijn de heren Ralph Pans en Aleid Wolfsen uitgenodigd om kennis te komen maken met tout roze Utrecht. Vertegenwoordigers van de lesbische, homo-, biseksuele en transgender (lgbt-)organisaties in Utrecht gaan deze avond in gesprek met de twee kandidaten.

Tijdens de avond zullen beide burgemeesterskandidaten zichzelf presenteren op hun roze gehalte. Er zullen verschillende thema's aan de orde komen, zoals veiligheid, homo/lesbo-ontmoetingsplaatsen, de aandacht voor homoseksualiteit onder ouderen, jongeren en minder tolerante groepen, het jaarlijkse Midzomergrachtfestival en andere activiteiten van en voor homoseksuelen. Daarnaast zal er ook ruimte zijn voor de verschillende lgbt-organisaties om zich te presenteren, informeel uit te wisselen en een ludieke roze kennisquiz.


De organisatie is in handen van het COC, Stichting Pann, Stichting de Overkant, Roze links en Bureau Discriminatiezaken Utrecht.


Als u er bij wilt zijn, bent u van harte welkom, de toegang is gratis. Om 20.00 uur is de deur open en vanaf 20.30 uur begint het programma in de Raadszaal van het stadhuis.





Ingezonden persbericht