Regiopolitie Noord- en Oost-Gelderland

Duo aangehouden na snelkraak

Varsseveld, 04-10-2007 o De politie heeft donderdagochtend 4 oktober op de A 18 onder Doetinchem twee mannen aangehouden die ervan verdacht worden kort daarvoor een snelkraak te hebben gepleegd bij een bedrijf in Varsseveld. Het duo is ingesloten voor verhoor.

De politie kreeg even na 03.00 uur een melding via een alarmcentrale dat er werd ingebroken bij een bedrijf aan de Gesinkkampstraat in Varsseveld. Diverse politie-eenheden stelden een onderzoek in en bij het betreffende pand bleek men na het vernielen van een raam enkele computers en LCD-schermen te hebben ontvreemd.

Kort na de inbraak zagen agenten een auto met hoge snelheid over de A 18 uit de richting Varsseveld naderen. Men liet de auto stoppen en bij controle werden enkele mogelijk van deze diefstal afkomstige spullen aangetroffen. De twee inzittenden, afkomstig uit Utrecht (31) en Vleuten (30) werden voor verhoor ingesloten.