| |Aalten - Diefstal uit auto's |Onbekenden hebben in de nacht van dinsdag op woensdag 11 juli ingebroken in een auto aan de Bodendijk en in een auto aan de Sniedersweide in Aalten. Bij beide auto's werden de navigatiesystemen gestolen.
Van beide auto's werd een ruit vernield om in de auto te komen. Uit de auto aan de Sniedersweide werd eveneens een mobiele telefoon weggenomen. Beide eigenaren hebben aangifte gedaan bij de politie. De politie wil erop wijzen geen waardevolle spullen in de auto te laten liggen. Indien men toch het slachtoffer van auto-inbrekers wordt, doe dan altijd aangifte! Dit kan via www.politie.nl of na een telefonische afspraak via 0900 - 8844.
| |Lievelde - Automobiliste raakt gewond |Een 20-jarige automobiliste uit Groenlo raakte woensdagmiddag 11 juli gewond na een aanrijding. Ze werd met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.
Het ongeval gebeurde rond 14.15 uur op de kruising Lievelderweg/Eimersweg in Lievelde. De automobiliste reed vanuit Lievelde richting Groenlo en verleende op de kruising geen voorrang aan bestuurder van een bus met aanhangwagen uit Lichtenvoorde (leeftijd niet bekend). Een aanrijding was het gevolg, waarbij de vrouw bekneld raakte in haar auto. In afwachting van de hulpverleningsdiensten verleende een passant direct eerste hulp.
De brandweer heeft het slachtoffer uit de auto bevrijd waarna zij met onbekend letsel met de ambulance werd overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de bus met aanhangwagen bleef ongedeerd. Beide auto's raakten dusdanig beschadigd dat ze moesten worden weggesleept.
| |Neede - Automobiliste lichtgewond |Een 33-jarige automobiliste uit Neede raakte woensdagavond 11 juli lichtgewond na een aanrijding. Zij kon ter plaatste behandeld worden door ambulancepersoneel.
De aanrijding gebeurde omstreeks 19.00 uur op de kruising Rozenkamp/Haaksbergseweg in Neede. De vrouw reed over de Rozenkamp en verleende op kruising geen voorrang aan een 53-jarige automobilist uit Den Helder met een aanrijding als gevolg. De vrouw als had gevolg van de aanrijding buikklachten en werd ter plaatse behandeld door ambulancepersoneel. De automobilist uit Den Helder bleef ongedeerd.
| |Ulft - Ingebroken uit nieuwsgierigheid! |De politie in Ulft heeft woensdagavond 11 juli een 24-jarige inwoonster uit Emmerich (D) aangehouden. Zij werd betrapt terwijl ze inbrak in een school aan het Heggenseveld.
Bij de politie werd rond 22.05 uur gemeld dat er werd ingebroken in de school. De politie ging direct op onderzoek uit en trof buiten de school een rugzak en een petje aan. Even later kwam een vrouw de school uitlopen, waarna ze werd aangehouden. De vrouw verklaarde dat ze uit nieuwsgierigheid had ingebroken. De Emmerichse werd in verband met het onderzoek ingesloten op het politiebureau.
| |Wijnbergen - Beginnend bestuurder onder invloed alcohol |Een 29-jarige automobilist uit Wijnbergen bleek woensdagavond 11 juli bij een politiecontrole onder invloed van alcohol. Het rijbewijs werd ingevorderd.
De man automobilist werd rond 22.15 uur gecontroleerd op de Koppelstraat. Hij bleek onder invloed van alcohol en blies op het politiebureau 0,9 prom. Omdat de man beginnend bestuurder is, werd het rijbewijs ingevorderd. De politie maakt proces verbaal op.
EINDE BERICHTEN
---
---
---
---- --