Gemeente Exaten


Levende dorpen, een visie op de toekomst van Leudal

Folder binnenkort bij u in de bus.

Eind vorig jaar hebben we u via een folder gevraagd mee te denken over de toekomst van de nieuwe gemeente Leudal. Er lag toen een concepttoekomstvisie, waarover we graag uw mening hoorden.

In de maand september 2005 zijn er in de 16 dorpen van de gemeenten Haelen, Heythuysen, Hunsel en Roggel en Neer zogenaamde raadpleegavonden geweest voor de inwoners, bedrijven, verenigingen en instellingen.

Tijdens die bijeenkomsten kon iedereen zijn of haar mening geven over de toekomst van de nieuwe gemeente. Het ging daarbij om thema's als: de leefbaarheid, de lastendruk en de dienstverlening.

Alle informatie en reacties die we gekregen hebben, zijn verwerkt en dat heeft geleid tot een hernieuwde toekomstvisie, die inmiddels door de vier gemeenteraden is aanvaard.

U als inwoner, bedrijf, vereniging of instelling heeft meegewerkt aan de totstandkoming van de nieuwe toekomstvisie. Om u te informeren over de belangrijkste punten uit deze visie en te laten zien wat er met uw inbreng is gedaan, hebben we een nieuwe folder gemaakt. Deze folder wordt binnenkort huis-aan-huis verspreid. Houd uw brievenbus dus in de gaten!

Volledige versie
Indien u geĂŻnteresseerd bent in de volledige versie van de toekomstvisie, kunt u deze downloaden deze website of opvragen bij het projectbureau herindeling, tel. 0475 - 499303.