DSM


a340f1.jpg

Published: 11:00 24.01.2006 GMT+1 /Source: DSM /AEX: DSM /ISIN: NL0000009819

MEDIA UITNODIGING

DSM, TNO, TU Delft en NOC*NSF presenteren innovaties Olympische bobslee

Om de prestaties van de Nederlandse bobsleeërs op de Olympische Spelen in Turijn te optimaliseren, hebben DSM, TNO Sport, TU Delft en NOC*NSF in de aanloop van de Spelen enkele innovatieve toepassingen ontwikkeld. Er is onderzoek gedaan naar de aërodynamica van de bobslee en de helm en verbetering van de trillingdempers in de ijzers van de bobslee. Op maandag 30 januari 2006 lichten de betrokken partijen deze innovaties graag toe tijdens een persbijeenkomst op het terrein van de Bobsleebaan in Harderwijk. U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.


Programma

12.30 uur
Ontvangst
13.00-13.05 uur
Inleiding door Axel Koenders, Prestatiemanager NOC*NSF
13.05-13.15 uur
Presentatie door Rinus van den Berg van DSM Research en Marc van der Zande, Projectmanager Sport TNO - Innovatieve trillingdempers
13.15-13.25 uur
Presentatie Nando Timmer, onderzoeker TU Delft - Aërodynamica van de
bobslee en de helmen
13.25-13.30 uur
Persoonlijke ervaringen van Ilse Broeders (piloot) en Jeannette Pennings
(remster) van het Olympische bobsleeteam
13.30-13.50 uur
Q&A


U kunt zich voor deze persbijeenkomst aanmelden door bijgevoegd Reply Form te retourneren voor vrijdag 27 januari aan NOC*NSF, Sonya Schonewille via e-mail sonya.schonewille@noc-nsf.nl of fax (026) 483 47 41.

De mediabijeenkomst vindt plaats op het terrein van de Bobsleebaan, Ceintuurbaan 2 te Harderwijk. Voor aanvang van de bijeenkomst worden er broodjes geserveerd. Na ontvangst van uw aanmelding sturen wij u een routebeschrijving.

Wij hopen u op maandag 30 januari te mogen verwelkomen.

Met vriendelijke groet,


DSM, TNO Sport, TU Delft en NOC*NSF


Bijlage: Reply Form


Toekomstgerichte uitspraken

Dit persbericht bevat een aantal toekomstgerichte uitspraken. Deze uitspraken zijn gebaseerd op de huidige verwachtingen, inschattingen en prognoses van het DSM-management en de informatie die de onderneming momenteel ter beschikking staat. De uitspraken zijn onderhevig aan bepaalde risico's en onzekerheden die moeilijk zijn in te schatten. DSM kan dan ook niet garanderen dat zijn verwachtingen zullen uitkomen. Verder wijst DSM elke verplichting om de in dit persbericht gedane uitspraken te actualiseren af.

Website: http://www.dsm.nl