Ingezonden persbericht



---



PERSBERICHT

RDW en Autotron geven alle informatie over het kenteken van klassieke brommers KLASSIEKE BROMFIETS KENTEKEN SHOW OP OLDTIMERBEURS

ROSMALEN - Problemen met het kenteken voor je klassieke bromfiets? Of weet je niet of je bromfiets überhaupt een kenteken kan krijgen? Kom dan op 14 en 15 januari naar de Oldtimerbeurs in Autotron in Rosmalen. In een interactieve show presenteren RDW en beursorganisator Autotron Oldtimerproducties alle ins en outs van het kenteken voor klassieke brommers. Je kunt zelfs je eigen bromfiets aan een kort vooronderzoek onderwerpen.

"Een kenteken krijgen voor je oude Kreidler, roestige Berini of gereviseerde Mobylette is meestal goed te doen", zegt Koen Peeters van de RDW. "Maar veel mensen zijn bang dat hun klassieker niet op kenteken komt. Op de beurs zal de RDW laten zien dat bijna alle bromfietsen wel een kenteken kunnen krijgen. Zelfs als er bijna geen gegevens van bekend zijn of typegoedkeuringsnummer of motornummer niet meer te lezen is.

Elk uur presenteren beurscommentator Hans Bekkers van Autotron en de RDW een interactieve Klassieke Kentekenshow. Daarin krijgt het publiek aan de hand van een schouwing van een bromfiets alle details over het kenteken voor bromfietsen te horen en te zien. De schouwing is de eerste stap in de kentekenregistratie, waarbij door de schouwer enkele belangrijke gegevens van de bromfiets opgenomen worden. Bezoekers kunnen hun eigen oldtimer naar de stand rijden voor een kort vooronderzoek. Een echte schouwing is overigens niet mogelijk. Daarnaast kan elke bezoeker natuurlijk alle mogelijke vragen stellen aan de standmedewerkers van de RDW. Op de beurs zijn de specialisten van de RDW aanwezig.

De Internationale Motoren en Brommerbeurs is zaterdag 14 en zondag 15 januari 2006 geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt E 9,00, kinderen tot 15 jaar gratis. Autotron is gelegen aan de A59 's-Hertogenbosch - Nijmegen, afrit 50. Meer informatie vindt u op www.oldtimerbeurs.net
Alle informatie over het bromfietskenteken (ook voor klassiekers) is te vinden op www.ishetgeenplaatje.nl

Noot voor de pers.
Voor meer informatie en beeldmateriaal over het bromfietskenteken kunt u terecht bij de RDW, Koen Peeters (tel 0598-692232, e-mail kpeeters@rdw.nl ) of Hans van Geenhuizen ( 079-3458261, email hvangeenhuizen@rdw.nl ). .
Voor meer informatie over de beurs kunt u contact opnemen met Autotron Oldtimerproducties; 073-6293262 of info@oldtimerbeurs.net.


---- --