VU Medisch Centrum

VUrore voor VU medisch centrum

Op 1 januari 2006 bestaat VU medisch centrum vijf jaar, ontstaan uit de samenvoeging van VU ziekenhuis en de faculteit Geneeskunde van de Vrije Universiteit. Ter gelegenheid van het eerste lustrum krijgen alle patiënten die op dinsdag 10 januari de polikliniek VUmc bezoeken een speciaal voor VU medisch centrum gekweekte roos: VUrore.

Vurore is een grootbloemige roos, warmgeel van kleur met een vleugje oranje.

De roos is een cadeau van Meilland Nederland. Rozenveredelaar Alain Meilland ontwikkelde VUrore in de Provence (Frankrijk). VUrore wordt - na een ontwikkelfase van zes jaar op maandag 9 januari in VU medisch centrum gedoopt. De dag daarna komt de roos voor het eerst in handen van consumenten (in dit geval: patiënten).

In het kader van dit eerste lustrum biedt VU medisch centrum een jaar lang activiteiten aan, voor iedereen die voor VU medisch centrum belangrijk is. We vieren de resultaten die VU medisch centrum de afgelopen vijf jaar heeft geboekt, én laten zien wat onze ambities zijn voor de komende jaren.