Politie Zeeland


---


W-6883-2005 Diefstal benzine

Uit een personenauto die geparkeerd stond in de Onderstraat in Vlissingen is tussen zaterdag 17.00 uur en zondag 12.15 uur een kleine hoeveelheid benzine gestolen.


O-6884-2005 Diefstal computerapparatuur

Uit een schoolgebouw in Goes is tussen zondag 15.00 uur en maandag 01.00 uur computerapparatuur gestolen.
De toegang is geforceerd en de waarde van de apparatuur bedraagt ruim 1000 euro.


Z-6885-2005 Inbraak in winkelpand

Maandag rond 01.30 uur is ingebroken in een winkelpand aan de Kersstraat in Terneuzen.
Uit de winkel is een klein geldbedrag weggenomen.

W-6886-2005 Verlichtingscontrole
Op de Vrouwenpolderseweg, de Middelburgsestraat, de Wilgenhoekweg en de Polredijk te Serooskerke/Vrouwepolder is vanmorgen gecontroleerd op verlichting.
Resultaat: 9 defecte koplampen en 1 automobilst reed zonder verlichting.


Z-6887-2005 Aanrijding Zaamslag

Op de Terneuzensestraat in Zaamslag zijn maandagmorgen rond 08.30 uur een bromfietser en een automobilist met elkaar in aanrijding gekomen.
Een 36-jarige automobiliste uit Terneuzen reed vanuit een uitrit de weg op maar verleende daarbij geen voorrang aan een 16-jarige jongen uit de gemeente Terneuzen op zijn bromfiets die haar van rechts naderde.
Hij is lipe een gebroken pols op en verwondingen aan zijn been en is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht.


O-6888-2005 diefstal lege kratten

Vanaf een terrein aan de Kerklaan in Sirjansland zijn afgelopen weekend 20 legen kratten gestolen.
Het betreffen zowel limonade- als bierkratten.


Op de grens van land en water leveren de 1000 medewerkers van politie Zeeland zelfstandig en in samenwerking met anderen een "bijdrage op maat" aan het verbeteren van de veiligheid en leefbaarheid binnen de Zeeuwse samenleving en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer met afwisselend werk met een wisselende werkdruk tussen wisselende mensen.
Politie Zeeland biedt politiezorg op maat door in elke Zeeuwse gemeente één of meer wijkteams te laten werken. Daarvoor is in elke gemeente een politiebureau.