Tiplijn ontvoering Claudia Melchers gaat sluiten

Hans melchers

Persbericht

Tiplijn ontvoering Claudia Melchers gaat sluiten

Amsterdam, vrijdag 30 september 2005 - De speciale telefoonlijn waarop tips kunnen worden doorgegeven over de ontvoering van Claudia Melchers is vandaag voor het laatst bemand. De voortgang van het onderzoek van de politie is de aanleiding van het sluiten van de tiplijn. Er zijn inmiddels meer dan 100 tips binnengekomen via het speciale telefoonnummer, de website en het postadres. Alle tips zijn doorgegeven aan de politie.

De heer Hans Melchers beklemtoont dat de recentelijk in Curacao gearresteerde bridgespeler Lorenzo M. niet zijn vaste bridgepartner is. Hans Melchers: 'Ik heb in mijn leven(gelukkig) nog nooit met deze man samengespeeld. Ongeveer 13 jaar geleden heb ik deze man voor het laatst gezien bij een groot internationaal bridgetournooi. Ik heb toen (gelukkig) geen enkel contact met hem gehad.'

Afzender van dit persbericht is Hans Melchers. Perscontacten via Charles Huijskens, telefoonnummer 020 - 6 855 955 of 06 - 53 10 50 72. Deze telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor de media.