Activiteitenkalender B&W Rotterdam

Gemeente Rotterdam

Commissie voor Fysieke Infrastructuur en Verkeer

Dinsdag 27 september 2005, 09.30 uur

De commissie bespreekt de voortgang van de bezuinigingsmaatregelen bij de RET. Aanleiding hiervoor is de door het onderzoeksbureau McKinsey uitgevoerde Quick Scan. Ook spreekt de commissie over het voorstel om de parkeertarieven in een aantal straten aan te passen, op grond van uitgevoerde parkeertellingen.

Commissie voor Economie, Haven en Milieu

Woensdag 28 september, 09.30 uur

De commissie behandelt het bestuurlijk akkoord Project Mainportontwikkeling Rotterdam (PMR). Dit akkoord bevat drie uitwerkingsovereenkomsten met het Rijk van de deelprojecten PMR, te weten de landaanwinning, natuur- en recreatiegebied (750 ha) en het Bestaand Rotterdams Gebied (BRG). Voor dit agendapunt zijn ook de leden van de commissie voor Middelen uitgenodigd.

Daarna bespreekt de commissie de Tweede Bestuursrapportage 2005, met name de beleidsvelden die voor deze commissie van belang zijn.

Commissie voor Sociale Zaken en Onderwijs

Woensdag 28 september 2005, werkbezoek

De commissie gaat, op uitnodiging van de Rotterdamse schoolbesturen, op werkbezoek. Vanaf 11.00 uur wordt de commissie bij opvangvoorziening Accent geïnformeerd over de
onderwijsopvangvoorzieningen in Rotterdam. Aansluitend brengen de leden een bezoek aan de opvangvoorziening.

Vanaf 14.00 uur is de commissie te gast bij JONG. JONG houdt zich bezig met jongerenproblematiek. Er wordt een toelichting gegeven op de rol van JONG bij preventie en vroegsignalering, en de relatie met het onderwijs. Verder maakt de commissie kennis met het Elektronisch Cliëntendossier.

Gemeenteraadsvergadering

Donderdag 29 september 2005, 14.00 uur

De gemeenteraad bespreekt de Tweede Bestuursrapportage 2005 en de tussenrapportage over de collegedoelstellingen 2002-2006. Ook beslist de raad over de voorgestelde wijzigingen in de begroting. De raad buigt zich verder over het uitvoeringsverslag van de Wet werk en bijstand (WWB) over 2004. Tot slot wordt gesproken over het voorstel om een krediet beschikbaar te stellen voor de exploitatie van het theater Oude Luxor theater gedurende drie jaar.

Bron: Griffie, 22-09-2005