Vakvereniging Voor Machinisten en Conducteurs

Tilburg, Zondag 11 September 2005

Leden informatie.

Beste leden,

Vanochtend werden wij geconfronteerd met het bericht dat de VVMC in grote financiële moeilijkheden zou verkeren. Dit is natuurlijk absolute nonsens, de VVMC verkeert niet in financiële moeilijkheden! Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 27 mei jl. heeft iedereen kunnen constateren dat de financiële situatie van de VVMC een gezonde is.

Deze week hebben wij u al op de hoogte gebracht van het feit dat per 1 oktober a.s. de arbeidsovereenkomst met de vakbondsbestuurder beëindigd zal worden.

Aangezien de zaak tegen vakbondsbestuurder nog niet is afgerond kunnen en willen wij ook geen nadere mededelingen hierover doen. U zult begrijpen dat dit alleen maar schade kan toebrengen. Wij vragen hiervoor uw begrip.

Mocht u naar aanleiding van het bovenstaande vragen hebben, kunt u contact opnemen met de persvoorlichter.

Met vriendelijke groet,

Hoofdbestuur VVMC.