Travel Unie International Nederland N.V.

veel animo voor begeleide cruisevakanties van zeetours cruises

Zeetours Cruises succesvol met Nederlandssprekende begeleiders aan boord

Rotterdam, maandag 5 september 2005 - Zeetours Cruises, de cruisespecialist van TUI Nederland, krijgt veel aanmeldingen voor begeleide cruises. Aan boord van de verschillende cruiseschepen varen bij voldoende animo Nederlandssprekende begeleiders van Zeetours Cruises mee. Deze professionals helpen de cruisepassagiers met vertalingen van dagprogramma's en menu's en beantwoorden hun vragen over de aanloophavens en excursies.

Zeetours Cruises is verheugd met het animo voor cruises met Nederlandssprekende begeleiding aan boord. "Veel passagiers blijken het op prijs te stellen dat zij desgewenst met hun vragen bij een Nederlandssprekende begeleider terechtkunnen", aldus Hans Klinge, directeur van Zeetours Cruises. De professionals staan passagiers bij met vertalingen van onder meer dagprogramma's en menu's. Ook kan men voor Nederlandstalige informatie omtrent excursies die worden aangeboden vanuit de verschillende aanloophavens, bij de professionals terecht. Zij helpen ook bij het reilen en zeilen aan boord en assisteren bij de in- en ontscheping. Klinge: "Afgelopen week ging op de Costa Europa vanuit Amsterdam en op het cruiseschip ms Rotterdam vanuit de gelijknamige havenstad al begeleiding mee." De cruisespecialist benadrukt dat het gaat om individuele cruisevakanties waar passagiers indien gewenst in contact kunnen komen met de begeleiders. "Men heeft verder geen enkele verplichting en kan gewoon van een onbezorgde cruise genieten." ANVR-reisagenten kunnen klanten informeren over de cruises waarop begeleiding aanwezig is.

Meer aanbod bij Zeetours Cruises
Meer schepen en meer vaargebieden resulteren deze winter in een breder aanbod. Cruises worden dan ook steeds populairder. Niet alleen door het steeds grotere aanbod en de sterke uitbreiding van de faciliteiten aan boord, maar ook door het aantrekkelijke prijs/kwaliteitsniveau. Buitenhutten met balkon worden steeds betaalbaarder en daardoor meer gevraagd. Zeetours Cruises introduceert in de winterbrochure 'Zeetours Cruises winter 2005 - 2006' Australië en Nieuw-Zeeland als nieuwe vaargebieden, maar ook het Verre Oosten waar een cruiseschip Korea, China en Japan aandoet. In Zuid-Amerika realiseerde Zeetours Cruises ook een uitbreiding. Deze winter is het mogelijk om in drie weken tijd van de ene kant, om het continent heen, naar de ander kant van Zuid-Amerika te varen. Nieuwe schepen in de Zeetours Cruises brochure zijn de Norwegian Jewel van de Norwegian Cruise Line (NCL) en de Noordam van de Holland America Line (HAL). Voor smulpapen heeft de HAL een noviteit: het culinary arts center, een corner waar culinaire demonstraties worden gegeven, ook door beroemde topkoks.