Multikabel


Nieuwe instellingen Digitale Televisie
02 september 2005

Recent heeft Multikabel een nieuw digitaal kopstation in gebruik genomen. Hierdoor hebben wij de netwerkfrequentie om technische redenen moeten wijzigen van 386 MHz naar 514 MHz. Op deze frequentie kunnen onze abonnees in de toekomst meer zenders in hogere kwaliteit ontvangen.

Als u Digitale Televisie via Multikabel kijkt, wordt u door ons geinformeerd over het wijzigen van de instellingen van u ontvanger. Om het u gemakkelijk te maken, volgt hieronder nogmaals het stappenplan.

Raadpleeg ook de handleiding die bij uw ontvanger meegeleverd is.

Samsung ontvanger:

* Ga naar Menu

* Kies de optie Installatie en voer uw pincode in (deze staat standaard op 0000)

* Kies dan voor de optie 'Standaardinstellingen opnieuw instellen'. Hiermee wordt uw ontvanger teruggezet naar de fabrieksinstellingen
* U komt in het taalkeuze menu.

* Selecteer de gewenste taal en druk op OK.
* Druk eenmaal op Exit, u komt nu weer in het Installatiemenu terecht

* Selecteer vervolgens Netwerk Installatie
* Wijzig de frequentie in 514 MHz en zet Netwerk ID op 8888
* Kies OK.

De ontvanger zoekt alle kanalen en bevestigt hoeveel er gevonden zijn. Kies dan weer voor OK. Het kan vervolgens 15 à 20 minuten duren voordat u weer beeld heeft. Als het beeld na 20 minuten niet terugkomt, doorloop dan nogmaals de installatie-instructie, zoals vermeld in het Startpakket. Na een succesvolle herinstallatie werkt de ontvanger weer zoals u gewend bent en is deze klaar voor gebruik. Panasonic ontvanger:

* Ga naar Menu

* Kies de optie Afstem menus en voer uw pincode in (deze staat standaard op 1111)

* Kies voor de optie Fabrieksinstelling. Hiermee wordt uw ontvanger teruggezet naar de fabrieksinstellingen

* Uw ontvanger start weer op

* Volg nu de stappen op het scherm

* Selecteer Taal en druk op OK

* Wijzig de frequentie in 514 MHz en zet Netwerk ID op 8888
* De overige instellingen hoeft u niet te wijzigen
* Kies OK

De ontvanger zoekt alle kanalen en bevestigt hoeveel er gevonden zijn. Kies dan weer voor OK. Het kan vervolgens 15 à 20 minuten duren voordat u weer beeld heeft. Als het beeld na 20 minuten niet terugkomt, doorloop dan nogmaals de installatie-instructie, zoals vermeld in het Startpakket. Na een succesvolle herinstallatie werkt de ontvanger weer zoals u gewend bent en is deze klaar voor gebruik. Nokia ontvanger:

* Druk op de NAVI knop

* Kies de optie Instellingen en vervolgens Onderhoud
* Kies voor Herinstallatie en voer uw pincode in (deze staat standaard op 1234)

* Wijzig de frequentie in 514 MHz en zet Netwerk ID op 8888
* Kies OK

De ontvanger zoekt alle kanalen en bevestigt hoeveel er gevonden zijn. Kies dan weer voor OK. Het kan vervolgens 15 à 20 minuten duren voordat u weer beeld heeft. Als het beeld na 20 minuten niet terugkomt, doorloop dan nogmaals de installatie-instructie, zoals vermeld in het Startpakket. Na een succesvolle herinstallatie werkt de ontvanger weer zoals u gewend bent en is deze klaar voor gebruik.