Ingezonden persbericht


Persbericht d.d. 24 mei 2005

Zondag 29 mei: Zondagse Familieshow op Speelland Beekse Bergen

Pias poppentheater, Clown Docus, oud Hollandse spelen en kameelrijden

Op zondag 29 mei is er een Zondagse Familieshow met een gevarieerd programma. Voor kinderen zijn er o.a. optredens van een clown en een goochelaar. Men kan tijdens de Familieshow zelfs rondrijden op echte kamelen. Om 12 uur begint al het extra entertainment en gaat vervolgens de hele middag door. Met de Zondagse Familieshow wil Speelland Beekse Bergen de bezoeker, naast de vele attracties, ook extra entertainment aanbieden. Voor het speciaal toegevoegde amusement hoeft de bezoeker niet extra te betalen. De entreeprijs voor een dagje Speelland Beekse Bergen blijft EUR 5,95 p.p. (kinderen tot 3 jaar gratis). Uiteraard kan men op beide dagen ook genieten van alle andere attracties die te vinden zijn op Speelland Beekse Bergen.

Zondagse Familieshow
De Familieshow biedt volop entertainment dat speciaal gericht is op de jonge bezoekers. Zo zijn er optredens van Clown Docus. Hij betrekt met zijn optreden, met o.a. figuurballonnen en goochelen, zijn publiek helemaal in het spel. Samen maken Clown Docus en het publiek een show. Deze improvisatie maakt elke voorstelling anders en actueel. Een attractie die de kinderen zeker niet mogen missen is het Pias poppentheater. Dit is het grootste rijdende poppentheater van Nederland. Het is een spektakel van 5 meter lang, bijna 5 meter hoog en geschikt voor 100 kinderen. Er wordt telkens een ander spannend avontuur gepresenteerd van Jan Klaassen, Katrijn, agent Snuf en natuurlijk is ook de boef steeds van de partij. Echt spectaculair is dat Speelland Beekse Bergen de mogelijkheid biedt om rond te rijden op echte kamelen. Verder kunnen kinderen zich tijdens de Zondagse Familieshow door deskundige schminksters naar wens laten schminken en wordt er een kindercompetitie gehouden. Tijdens de kindercompetitie worden oud Hollandse spelen gespeeld zoals zaklopen en spijkerpoepen. Per onderdeel dat wordt afgelegd ontvangt ieder kind een snoepje. Wie aan alle onderdelen meedoet neemt op het eind van de middag dus ook nog eens een heerlijke snoepzak mee naar huis.

Speelland Beekse Bergen
Speelland Beekse Bergen biedt een dag vol speelplezier voor kinderen tot 12 jaar. Zij vinden hier een grote speeltuin en enorm veel attracties. Bovendien wordt er een scala aan evenementen georganiseerd. Kinderen vinden er verschillende schommels in Schommelland maar ook de Sahara-buggybaan en de Ballenberg. In Verkeersland halen kinderen hun rijbewijs. Bij warm weer zorgen de verschillende waterattracties voor extra plezier. De waterglijbanen laten kinderen van grote hoogte naar beneden suizen. De Aquashuttle lanceert kinderen in een speciale shuttle met hoge snelheid op het water. Topattractie is de unieke Waverider, deze attractie gaat zo snel dat het lijkt alsof de bezoeker in een speedboot zit. Bovendien beschikt het park over een groot meer met kindveilig zwemwater. Voor de zonaanbidders zijn er de grote zandstranden. Speelland Beekse Bergen is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur.

Voor meer informatie kan men bellen met Speelland Beekse Bergen tel.: 0900-2335732 (EUR 0,15 p.m.) of kijken op internet: www.speelland.nl

Noot voor de redactie (