Persbericht Unit 4 Agresso
Doorgroeien van single naar multi-user systeem
Unit 4 Agresso introduceert
nieuwe versie Unit 4 Multivers Lite
uitbreidbare basis software met handige analysetools
Sliedrecht, 26 mei. Vandaag introduceert Unit 4 Agresso een nieuwe versie van Unit 4 Multivers Lite. Het is een vrij compleet instappakket voor kleine ondernemers met doorgroeimogelijkheden naar een multi-useromgeving. Naast toepassingen voor kas-, bank-, giro-, memoriaalboek en grootboekrubricering, biedt Unit 4 Multivers Lite diverse informatie- en overzichtprogramma's als kolommen-, proef-, of saldibalans en resultatenoverzicht. Het werken met alle gegevens is sterk vereenvoudigd door Management Assistant-functies die veel extra analysemogelijkheden bieden, waardoor administratieve gegevens heel overzichtelijk worden geproduceerd en daarmee een duidelijke tool vormen bij beslissingsprocessen. Verder kunnen gebruikers naar eigen inzicht waarschuwingen instellen, bijvoorbeeld voor nog te factureren verkoopopdrachten en de debiteurenstoplijst. Optioneel is een uitgebreide relatiebeheermodule beschikbaar met als nieuwe functionaliteit: vrije velden op relaties, contactpersonen, debiteuren en crediteuren.
Van single naar multi-user
Nadat het systeem een jaar in bedrijf is kan het verder worden aangepast en meegroeien met de behoefte. Zo kunnen er meerdere gebruikers tegelijkertijd met het systeem werken en komen voor hen allerlei gegevens op 'need-to-know-basis' beschikbaar. De informatie wordt al naar gelang de eigen behoefte gepresenteerd op een manier die het best bij de gebruiker past. Totaal is Unit 4 Multivers Lite uit te breiden tot en geschikt maken voor drie gelijktijdige gebruikers.
Management assistent biedt nog meer functionaliteit Management assistent kan met een knopdruk alles naar Excel transporteren. Daarmee beschikt de manager over nog meer analysemogelijkheden. Het omvat onderdelen als bedrijfsinformatie, kengetallen en inkoop- en verkoopstatistieken. Aangevuld met mogelijkheden als het bijhouden van het aantal verkochte producten, biedt deze tool de gebruiker een belangrijke informatiebron.
Unit 4 Multivers Lite renteloos leasen
Deze vrij recent aangekondigde mogelijkheid regelt een gespreide renteloze betaling in acht termijnen over twee jaar. Er is dus sprake van een op termijn opgebouwde investering waarvan Unit 4 Agresso de rente betaald. Hiermee biedt de onderneming ook kleinere marktpartijen een eenvoudige toegang tot de voor hun bedrijfsvoering noodzakelijke software. Het leaseconcept omvat bovendien onderhoud en telefonische ondersteuning voor een periode van drie jaar, alsmede automatische ontvangst van alle relevante updates. Dat scheelt veel hoofdbrekens terwijl de gebruiker ervan verzekerd blijft, telkens over de nieuwste versie te kunnen beschikken.
Nog meer nieuws
Over Unit 4 Multivers en andere Unit 4 Agresso software vindt u tijdens de Unit 4 Agresso On Tour. Deze tournee reist door het land en doet de volgende plaatsen aan: Datum
Plaats
Locatie
26 mei
Enschede
Arke Stadion (FC Twente)
31 mei
Breda
MyCom-stadion (NAC)
2 juni
Heerenveen
Abe Lenstra Stadion (FC Heerenveen)
7 juni
Arnhem
Gelredome (Vitesse)
9 juni
Eindhoven
Philips stadion (PSV)
14 juni
Rotterdam
De Kuip ( Feyenoord)
Voor de pers biedt Unit 4 Agresso On Tour een goede gelegenheid, zelf in korte tijd een beeld te krijgen van de verschillende nieuwe mogelijkheden voor de genoemde branches. De breedte van de toepassingsgebieden is ideaal om - ook voor eventueel toekomstig nieuws - een denkraam op te bouwen waarbinnen nieuwe ontwikkelingen geduid kunnen worden. Speciaal voor journalisten zijn er dan ook een aantal contacten, die hun van de nodige informatie kunnen voorzien. Wilt u hiervan gebruik maken stuur dan een antwoordbericht. Als u uw naam en telefoonnummer vermeldt, zorgen wij voor uw afspraak met de juiste mensen.
De Unit 4 Multivers productlijn biedt gebruiksvriendelijke financiële en logistieke oplossingen voor bedrijven in het Midden- en Kleinbedrijf. Hij is reeds geruime tijd op de markt en wordt regelmatig van nieuwe uitvoeringen en uitbreidingmogelijkheden voorzien. Zo komen vele vernieuwingen tot stand door regelmatige gesprekken met klanten zodat de aansluiting aan de dagelijkse praktijk steeds up-to-date blijft. De Unit 4 Multivers lijn kent ondermeer modules op gebied van financieelbeheer, logistiek, artikel,- debiteuren- en relatiebeheer, projecten, e-commerce, productie en point of sale.
Unit 4 Agresso Software BV is een onderdeel van Unit 4 Agresso NV dat zich speciaal richt op het Midden en Kleinbedrijf. Kennis en behoefte van deze specifieke markt zijn voor deze divisie maatgevend bij het verder ontwikkelen van het producten- en dienstenaanbod. Ook met de verschillende organisatievormen binnen het MKB wordt rekening gehouden. Zo kent Unit 4 Multivers lichte en zwaardere uitvoeringen, voor kleine en grotere organisaties binnen deze sector. Ook is er speciale software voor accountants. Alle pakketten vereenvoudigen en ondersteunen taken op gebied van financiën, handel, logistiek, productie, afrekensystemen, project- en relatiebeheer.
Informatie voor de pers:
Unit 4 Agresso Software BV
Fred Loos tel 0184 44 44 44, e-mail:
Co Gersen tel 020 416 11 55 e-mail: