FloraHolland


FloraHolland organiseert open dag voor vakantiemedewerkers

EELDE (persbericht 19 apr. 2005) - Op maandag 2 mei 2005 organiseert FloraHolland vestiging Eelde in samenwerking met uitzendbureau Randstad weer de open dag voor vakantiemedewerkers. Tijdens deze dag kunnen geïnteresseerden in vakantiewerk bij de bloemenveiling met eigen ogen zien wat het werken bij de veiling inhoudt. Deze open dag wordt voor de vijfde keer gehouden. Vorig jaar meldden een recordaantal van negentig personen zich 's morgens bij de bloemenveiling.

Zoals ieder jaar is er in de periode van mei tot en met augustus op de bloemenveiling plaats voor tijdelijke medewerkers om de vakanties van het vaste personeel op te vangen. Zij werken in de vroege ochtenduren en hun werkzaamheden bestaan uit de distributie van bloemen en planten en andere voorkomende werkzaamheden.

Tijdens de open dag wordt ingegaan op de werkzaamheden die een distributiemedewerker op FloraHolland vestiging Eelde verricht. Een bezoek aan de afdeling distributie, waar de werkzaamheden live te aanschouwen zijn, is onderdeel van de kennismaking. Ook wordt de bedrijfsfilm van FloraHolland getoond. Dan wordt duidelijk welke schakel de distributie in het veilproces inneemt en hoe het veilproces verloopt. Uiteraard is er gelegenheid om vragen te stellen aan de personeelsfunctionaris en/of het uitzendbureau. Geïnteresseerden kunnen zich direct inschrijven voor het vakantiewerk.

Het werk in de distributie is geschikt voor iedereen vanaf 16 jaar, die minimaal 1.70 lang is en van aanpakken weet. De werkzaamheden vinden plaats in de vroege ochtenduren en de werktijden worden in overleg bepaald. Geïnteresseerden kunnen zich (zonder opgave vooraf) op 2 mei aanstaande om 8.15 uur melden bij de receptie van FloraHolland vestiging Eelde, Burg. J.G. Legroweg 80 in Eelde. De open dag duurt tot ongeveer 10.30 uur. Vooraf is meer informatie te verkrijgen via telefoonnummer: (050) 309 77 55.


---