Politie Zeeland


---


O-2073-2005 Inbraak in bedrijf Tholen

Politie Zeeland stelt een onderzoek in naar de inbraak in een bedrijf aan de Eendrachtsweg in Tholen die vannacht heeft plaatsgevonden.
De dader(s) is/zijn het pand binnengedrongen door de toegang te verbreken. Uit het bedrijf is computerapparatuur weggenomen. Een schadebedrag is nog niet bekend.


O-2074-2005 Eenzijdig verkeersongeval met letsel

Een 24-jarige vrouw uit Goes is vanmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op de Postweg in Kapelle.
De vrouw reed op haar snorfiets over de Postweg en wilde haar capuchon van haar hoofd afdoen, omdat deze in de weg zat. Mogelijk is zij op dat moment de macht over het stuur verloren, omdat zij maar een hand aan haar stuur had, en in de berm terechtgekomen. Zij is gevallen en over de kop geslagen. De vrouw is vermoedelijk enige tijd buiten bewustzijn geweest. Zij is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.


O-2075-2005 Schapen op de A58

Ter hoogte van de afslag Heinkenszand, op de A58, liepen vanmiddag twee schapen en twee lammetjes op de rijbaan.
De beesten bleken uit een wei te zijn ontsnapt. Net voordat de politie ter plaatse was om het verkeer op de A58 stil te zetten, liepen de schapen, op verzoek en met behulp van hun eigenaar, weer terug hun wei in. Omdat het, volgens een medewerker van Rijkswaterstaat, al de derde keer was dat de schapen op de A58 liepen, krijgt hun eigenaar een schikkingsvoorstel van 120 euro.


W-2076-2005 Verkeersongeval Aagtekerke

Een 61-jarige automobiliste uit de gemeente Veere, verleende op het kruispunt Pekelingseweg/Rijsoordselaan in Aagtekerke geen voorrang aan een 36-jarige automobilist uit dezelfde gemeente.
Hierdoor ontstond tussen beide betrokkenen een aanrijding waarbij een inzittende van de auto van de vrouw gewond raakte. Een 61-jarige man uit de gemeente Veere liep een gebroken sleutelbeen op bij de aanrijding. Beide voertuigen raakten door de aanrijding bschadigd.


W-2077-2005 Vernieling auto, Vlissingen

In de Piersonstraat in Vlissingen zijn vandaag tussen 10.00 en 16.30 uur twee personenauto's vernield.
De auto's stonden geparkeerd in de bovengenoemde straat en zijn bekrast met een scherp voorwerp. Het schadebedrag is nog niet bekend.


Z-2078-2005 Verkeersongeval Westdorpe

Op de Tractaatweg in Westdorpe heeft vanmiddag rond 14.27 uur een verkeersongeval plaatsgevonden.
Een 26-jarige Belg reed over de Tractaatweg en wilde hier een vrachtwagen inhalen. Hij zag hierbij een tegemoetkomende vrachtwagen over het hoofd. De man was niet meer in staat om zijn manoeuvre af te maken en hij was ook niet meer in de gelegenheid af te remmen. Hij stuurde naar links en belandde met zijn auto in de berm. De man kwam vervolgens in een droge sloot tot stilstand. Tegen de man wordt proces-verbaal opgemaakt vanwege zijn gevaarlijke verkeersgedrag.


Op de grens van land en water leveren de 1000 medewerkers van politie Zeeland zelfstandig en in samenwerking met anderen een "bijdrage op maat" aan het verbeteren van de veiligheid en leefbaarheid binnen de Zeeuwse samenleving en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer met afwisselend werk met een wisselende werkdruk tussen wisselende mensen.
Politie Zeeland biedt politiezorg op maat door in elke Zeeuwse gemeente één of meer wijkteams te laten werken. Daarvoor is in elke gemeente een politiebureau.