Politie Zeeland
O-487-2005 Ruiten vernield
In de nacht van zondag op maandag werden van en horecabedrijf in de Koningstraat in Goes 18 ruiten vernield.
Het schadebedrag van de gebroken ruiten, die een afmeting hebben van 40 x 40 cm, is onbekend.
O-488-2005 Eenzijdige ongevallen
Op de A58 bij Goes raakte maandag omstreeks 01.15 uur een 22-jarige automobilist uit Terneuzen met zijn auto in een slip.
Hij reed over de A58, komende uit de richting Goes en verloor de controle over zijn voertuig. Hierdoor kwam hij onderaan het talud in de sloot tot stilstand en vernielde een reflectorpaaltje. Zijn auto raakte beschadigd.
Op de Oost-Westweg bij Kortgene raakte maandag omstreeks 00.45 uur een 25-jarige automobilist uit de gemeente Noord-Beveland met zijn auto van de weg.
Hij kwam uit de richting van Goes en verloor door harde wind en hagel en gladheid de controle over zijn voertuig dat op de zijkant terechtkwam. In de auto zaten nog drie personen waarvan geen gegevens bekend zijn. Iedereen, behalve een vrouw, kon uit de auto klimmen. De vrouw moest hierbij geholpen worden. Over eventueel letsel is niets bekend, maar ze werden allemaal voor controle overgebracht naar de HAP in Goes. De auto raakte beschadigd.
Z-489-2005 Openbare dronkenschap
In de Zeestraat in Axel werd zondag om 16.50 uur een 44-jarige inwoner van die plaats dronken op straat liggend aangetroffen.
De man die een hoofdwond opgelopen had, werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Hij kreeg een bekeuring voor openbare dronkenschap.
W-490-2005 Alcohol op straat
Op Plein 1940 in Middelburg werd zondag om 02.25 uur een 19-jarige Middelburger bekeurd omdat hij in een bushokje bier zat te drinken.
Z-491-2005 Rijden onder invloed
In de Zandbergsestraat in Graauw kreeg een 28-jarige automobilist uit Stekene zondag om 21.45 uur een rijverbod van 1 uur omdat hij meer dan de toegestane hoeveelheid alcohol gedronken had.
Op de Grote Kreekweg in Hulst kreeg een 38-jarige automobilist uit Antwerpen zondag om 21.10 uur een rijverbod van 5 uur omdat hij meer dan 2x de toegestane hoeveelheid alcohol gedronken had.