Gemeente Middelburg

Welkom op de tekstsite van de Gemeente Middelburg


---

None

Persbericht 3 januari 2005

Informatieavond A-theater

Donderdag 13 januari is er een informatieavond over de werkzaamheden voor het A-theater en de bijbehorende parkeergarage. De bijeenkomst vindt plaats in de Stadsschouwburg. Vanaf 19.30 uur staat koffie en thee klaar. Om 20.00 uur begint de bijeenkomst.

De bouwput van het theater is bijna klaar. De huidige aannemer, TBI Beton- en Waterbouw Voormolen BV, heeft net voor de kerstdagen de bouwput weer vol water gezet om te voorkomen dat het grondwater te veel zou zakken. Binnenkort gaat de aannemer verder met het dichten van de lekken. Daarna neemt Sprangers Bouwbedrijf het stokje over en kan de bouw van de parkeergarage en het A-theater echt beginnen. Tijd om kennis te maken met de nieuwe aannemer.

Tijdens de informatieavond stelt het bouwbedrijf zich voor en vertelt wat het doet / gedaan heeft. Tevens vertelt het bedrijf over de werkmethode, de planning, communicatie met de buurt, omgang met klachten en de werktijden. Voor belangstellenden is er ruimte voor het stellen van vragen.